Prijava

Trole su stare i raspale. Uzeto par novih prosle godine i to je to. Busevi su u malo boljem stanju al i to zavisi u koji sedneš, ako se zadesiš u trocifrenom ili u bilo čemu što ide za Borču najebo su. Da ne pominjem da su tramvajske šine neravne i dotrajale te mučene Tatre, kupljene od Čeha 70ih ne mogu da doguraju ni do 15 na sat.
Dok ne dođe metro (ako dođe) moramo se voziti tramvajima, trolama busevima EKO autobusima minibusevima i slično. Koje su vaše ideje (pored voznje autom)?

Ona indijska mini auta na struju

Jebem li ga, od kad ga imam sto na telefonu sto u autu, mnogo manje razmisljam gde sam i da pamtim puteve, ulice i to.

Ne znam vi mladji, al se secam kad sam vozio bez toga pa mora pratis znakove, ili vozis tipa po opisu kako ti neko reko “ides pravo dok ne vidis krivo drvo onda prva ulica skrenes desno” i slicne fore.

Bilo je uobicanije da promasis i pitas ljude gde si koj kurac.

To je GPS lol, GSP je javni prevoz

Osim ako nije bila fora namjerno

A mislimo da nije namerno

Nista Gsp nista Gsp samo kamilommm

Celt samo naslove čita

GSPdine da li i u vašem kraju dinGSPowi voze indijske mini aute na struju sa ugrađenim GPSom

Dok ne dođe metro (ako dođe) moramo se voziti tramvajima, trolama busevima EKO autobusima minibusevima i slično

Metroseksualci spašavaju stvar. Opet.

Tatre nisu kupljene 70-ih vec krajem 60-ih.

kakav vaš metro hahahaha nema ništa od toga.

GSP i ima li bijega iz njega

Al aj sad stvarno koji vam je kurac jbt, msm otvarati ovakve predizborne teme i podsticati konkretne rasprave o tome, ono upada Bazdulj sa "Demografskom Obnovom" brt klasična ejdusovanja, samo Ejdus to mnogo bolje radi.

Možda je i do mene, ko će ga znati... Možda sam ispao iz loop - a
Možda smo mi stvarno toliko uticajni da strani/stranački agenti infiltriraju svoj prljavi novac u džepove pojedinih autora ne bi li nas naveli da pišamo po Vučeli sad kad im je to najpotrebnije?

A ako kojim slučajem čitate: Hit me up homies, jeftin sam i pišaću i po majci rođenoj za pare

To je GPS lol, GSP je javni prevoz

au jbt, jeste, sve ove godine sam pogresno pricao.

secam se sad pre par godina u beogradu, jedan lik mi kaze kako mogu da kupim kartu za GSP na trafici ako hocu da idem negde, ja mu se smejem kazem, covece, samo skines aplikaciju i koristis besplatno kad hoces da ides negde. to je sistem sa satelitima.

gledao me malo cudno nakon toga pa mi rece kako jeste, moze i tako, onda poceo nesto da mi jede govna kako sam svajcarac tu necu da kupim kartu za GSP.

pricam ja njemu, besplatno je to sve u svajcarskoj, niko ziv ne placa, svi koriste, zajebavam ga gde zivi ako placate to.
onda rece on, dobro, nismo ni mi ovde majmuni, ni ovde niko ziv ne placa a svi koriste, al oce nekad kontrola da te uhvati pa te natera da platis kaznu sto koristis GSP.

samo sam mu se nasmejao i rekoh, srecno im bilo da mi otkljucaju telefon, kako ce znati da koristim GSP, mozda citam poruke samo.

ostao je da me gleda samo.

bas sam bio blesa.

јебач пресретач
BIA cigani sijaju u mraku…

hahhahah
Терислав Давидовић бе лике

ја бих вам бацио једну бомбу тамо у ту селендру да је нема више...

a zamisli tek kad sam procitao vest da kupuju laste u beogradu da koristi gsp.
mislim se, al su zaostali u tom beogradu, jos ptice treniraju da im pokazu put, ceo svet satelite koristi do sad jbt.

jos laste uzeli debili ne mozes ni da ih istreniras, cim ih pustis ima odlete u afriku.