Prijava

imaju dil al drugosrbi kmece jer im je obecan bograd pa se radi kompromis

vrv ce hill opet kae vucicu da iskulira i pusti beograd da bi odrzao vlast na republici i odrzao kakav takav demOkrAcki balans

jerkovic je prekurac da bi se obezbedila vlast previse tragikomicno, sdruge strane nectora vrv sad obasipaju svim mogucim parama i ministarskim mestima al nece radi protiv sebe nije mejmun

неће нестор продати нек распишу нове више сморили су ајде формирајте парламент радите нешто

Vucko: ajde nectore ne seri evo ti sta oces podrz nas za bg nemoj jedes govna evo oces stan pored konovog i da uvedemo ravnu zemlju u udzbenike
Nector: moze mejmune, al odrekni se i eu platforme, odrekni se briselskog sporazuma i kreni u briks

al najvise kmeci ex drugosrb sapic, mejmun se prodao za gradonacelnika pre godinu/dve i sad mora moli nestora da bi ostao na celu grada lolo

eo rodila se i nova teorija, vucko namerno ovo radi sa nectorom gde prave privid da ovaj kao nece sa sns, te da bi ga dodatno ojacao kako bi na sledecim izborima uzeo vise i imao cistu situaciju da sjebe sve zivo

и да смо ми срби живели на алдебарану
а шапићу против кандидат био штимара хахха

наш драги вуки има још 3 4 године како год да окрене бићемо живи видећемо несторијанце како владају

hahah vido sam stimca na nekom klipu juce el realno da je poks i dss njega teo na celo bg lolololo

haha skeletore na koga si ti dao glas ima dve ture stele da okrenes

jbt stimac vazio za retarda i u repki ovi ga uzeli za gradonacelnika looool

па ок лакше је бити политичар него спорташ :))

loool ajmo rusiti vucka napravimo jak tim ajde zovi stimaru brata secas se kako je kuco protiv australije na +15 u zadnjim sekundama

kebara > stimara

Glup, al pošten ko dete neko naivno, mitza lolo

Sećam se nekog tiketa dal beše OI 2016 neko odigrao štimac lupa bananu lebronu u finalu kvota nebeska

obj bio bi bolji od cicicica i manje vnugo od sapketa

Haha izaco nector nece podrzi bg pritisci prejaki

Da da stisli pravednika

To sad zinula bulja na sve strane kule i gradovi se nude, treba expo da se radi, kopa litijum itd itd i sad kao neko nece a sa druge strane mogu da te sklone kako pozele nece niko ni da zakmeci

Kirke jel bi usao ti u dil il bi ih oterao ukurac?

Hahahah odradio čojk poso izjebao musavce i aj zdravo, još će i da sačuva imiđ kod krezubana pa ih opet izjebe sa pavketom u sikvelu elektivne sage:

MI glas iz naroda vol.2: MajkeMI!
MI glas iz naroda vol.2: Dve kure

Pa šta se to dešava, kako sad to? Tako složni, neiskvareni, novi ljudi na našoj političkoj sceni. Osim Nestora, svi bez mrlje u karijeri, tako su mi svi opričali.
I kako će ceo narod pod jednu šajkaču kad njih 5-6 istih među jednakima nije moglo ne pod jednu, nego pod tri-četiri?