Parlamentarni izbori 2023.

  1. Vucko: e aj evo ti 10k potpisa nectore, ti foliraj sto vise trebaju nam tvoji glasovi iako smo pokrali sve zivo jelte, al radi to tako da niko ne provali i onda kada bude trebalo za bg ti ispali izadji iz pokreta da ostanes cist pa cemo dogodine ponovo

    Nestor: vazi vazi, onda ono ministarsko mesto sto smo dogovorili u sledecem mandatu, oke

  2. Realno mora se priznati da je ovaj narod maksimalno izrespektovan pri ovom prskanju, relativno lukavu afericu su zakuvali, a mogli su ovo daleko prostije da odrade takoreći bez petinga

  3. proslo je vreme proste manipulacije ne moze se vise preko sendvica i pinka raditi, sad moras vanzemljake ukljucis zajebani su srbi

  4. штае ово читам неке вести као напустили он и павке ма боли ме курац владаће нестор из сенке рофл

  5. Cekam samo novu drugosrpsku verziju moci: nector upravlja vucicem sve vreme se znalo

  6. A tako fini ljudi, iz naroda, pričali mi ovi što gledali Balkaninfo.

  7. хахахах видим и вест да је покрет наставља са радом као и раније.
    имам две вести за вас битне ратка младића због болести прегледају неки наши лекари да утврде стање здравствено његово
    и наравно суђење АСАНЖУ

  8. Oo vidi i bulg bracula saznao da nije samo nector bio u pokretu statie informisanost

  9. Pa da, sad mi žao kad sam uvideo kako su to fini neki ljudi, sa integritetom što bi rekao naš narod.

  10. dobro je bulg, sig je lakse sad malo kad vidis da nisu tardovi samo ovi koi su glasali za true poks i dss

    *novi

  11. контам да ће тај покрет да им се угаси још кад нестор у следећих пар дана изиђе у интервју и каже шта је било ето последњи ексер у ковчег
    а другосмрдијанци једва дочекали да комшији цркне крава хехе

  12. velika je konkurencija na sceni, jedini osokoljeni posle izbora vec tradicionalno izlaze sendvicari evo vec 12-13 godina svi drugi isprskani raznoraznim kiselinama ko mejmuni kmece ko je veci mejmun

  13. jebu braca jako po svima s ovim forama. ja sad nzm koga da podrzavam da l nectora ili pokret :/

    al eto ako nista drugo drago mi je da ovde nista ne uspeva pa cak se i govna kvare dosta brzo

  14. su glasali za true poks

    Ne znam nikog za to poks da je glasao.

    Nije problem što su glasali nego što su širili Glas iz naroda, misionarili gde god su stigli - u najmanju ruku evo nama naših spasitelja, neuprljanih zvezda na političkom nebu Srbije.

    Više cenim one što su glasali za zavetnicu i boška - jebiga, radili to iz uverenja, zajebali se, nema više, ćao, gotovo.
    Ne kažem, možda će i Miloš francuz tako da prođe već na sledećim izborima. Ali bar njegove pristalice ne prave famu oko njega.

  15. Булгаков не сери
    баш ме занима несторов интервју у наредних пар дана да видимо шта се десило

  16. bar nece biti nestora ni njegovog pokreta na sl izborima u bg, sad je nadam se svima jasno kakva je ciganija u pitanju

    NADAM SE lol

  17. obj oko nectora najvise fame pravili raznorazni kirkovi i ostali drugosrbi, pa evo i sada najvise se drugosrbi povampirisali

  18. cekaj bulg el nisi ti glaso za poksa jesam isfilmovao nesto?

  19. cara drago mi je sto si progutao sleper sperme zajedno sa ovim degenom vuzijem samo si panjina koja nema muda da prizna

    a da zab sam trolas nas do jaja, sry

  20. @cara
    Naravno da nisam, ti si sam zaključio da sam glasao za Miloša. I jesam na jednoj listi, da mu pomognem da pređe cenzus zato što mi je najpozitivniji od desničara

    @627
    Vidim da si mi se obratio.
    Izvini, a ko si ti, nisam te dosad primetio na sajtu?