Prijava

Plidu rekao ne bi loše bilo da se otvori tema, pa evo otvaram.

šta znači trackanje? ozb pitam

trackanje je kace obries pa spalis lice aftersejvom bukv

FREDERIC MAILLE - MONSIEUR
ENCRE NOIR
GUCCI GUILTY - ABSOLUTE

Taj encre noir moram da probam, mnogi ga hvale

Elem, kad smo bili mlađi, bio je u trendu Mugler i njegovi parfemi, ekstravagantni gospodin je preminuo, parfemi se i dalje rade ali nije to to. Danas probao novi A Men, nije to ta formula ali me vratilo u djetinstvo jer taj mi se miris dobro urezao u pamćenje iako možda taj parfem koji pamtim uopste nije bio A men nego nešto što miriše slično ali jbg mirisi nam evociraju uspomene to je dobro poznato

Nisam inače neki parfemdžija. Koristio sam neko vrijeme Armani Code. Sad trenutno imam La nuit de l'homme of Yves Saint Laurenta i traje mi bočica baš dugo, pošto ga uglavnom koristim samo kad negdje konkretnije idem. U dnevnoj varijanti uglavnom dezodoransi.

A što se tiče dezodoransa, tu sam konzerva teška. Znači ne volim one Fa, Nivea, i tako te nedefinisane... Ne volim antiperspirante... ne volim ništa što mijenja normalnu funkciju znojenja... Samo klasični dezodorans. A od tih klasičnih sam najviše koristio Denim, Macho, pa čak i Brut.

Prednost ipak dajem Denimu.

Trackanjem do bendanja

a dobro od dezodoransa sam koristio samo dva oduvijek, borotalco i old spice

Dezodorans - Nivea Silver roll-on.
Kolonjska - Jean-Paul Gaulter le male, Paul Smith.
Parfem za ženu - Narcisso Rodriguez.

kad me ne bi odrali za carinu narucio bi neki od ovih zoologist posto meni parfemi traju dugo
https://slickboys.co.uk/products/zoologist-bat-extrait-de-parfum
imam neke parfeme ali ne koristim
vecina mi smeta
ovaj balzam ima interesantan jak muski miris ali mi ne smeta i super je za kozu.to koristim
https://slickboys.co.uk/products/rex-1955-aftershave-balm
dezdoranse samo u stiku
imam salt and stone.dobar je

Eo ga i lab bracula pisa po nato paktu a prsko bi se britanskim parfenima

kako kaze gete,nemac francuza ne moze da smisli ni na javi ali se u francuskim vinima davi

Licimerje cisto, sto ne uzmes srpski parfen jelte

to je debilizam totalni, samo drugosrbijanci tako pricaju.mrzis ameriku a pijes kokakolu sram te bilo..
kakve veze ima parfem sa politikom velike britanije.
zamisli kako bi bilo kad bi se svi tako ponasali.ne volis rusiju a vozis se na ruski benzin kako te nije sramota..i ti mi neki covek..
hahaha drugosrbijanci jebeni

Олд Спајс од дезодоранса а од парфема Келвин Клајн Обсешн најт и Диор Саваж....

samo da znas da je taj hleb sto jedes napravljen od ruskog zita djubre jedno dabogda se udavio

I onda licimuri sve to postuju sa iPeda koji je napravljen u pajsad kini izgradjen ruskim plemenitim metalima

Z L O
L
O

ili nabavi neki kisobran iz eu ili kisni, neces valjda kineski da nosis..
drkas bajdena a najke znas da nosis...
e ovo je bas drugosrbijanska spika.
evo gde imaju dobri parfemi imaju i uzorke, samo za one sa dubljim dzepom,ja bogumi ne bi dao te pare
https://www.thetwobarbers.com/aromata-en/extrait-de-parfum-jeroboam-floro-30ml-en/
100e 30ml

Ja nemam tih problema caro, ja volim merikance i zapadnjake i nemam straha da ću koristiti neki ruski izum jer ne postoje loool