Prijava

inace prvi put se napijo sa porodicom negde u 6-7om razredu na doceku srpske u nekom restoranu caca mi tocio sampanjca

Jel još Tito bio živ hhehe skechh

Cara

vreme: 1099
lokacija: jerusalim, centar
pice: krv isusova
kolicina: 4 case od 2dl na ex 50/50 sok i suze nevernika u roku od sat ipo dva
zanimljivost: navatali neke hazarke docle nam u sobu djuskali
rezultat: pao mrtav pijan pored otvorenog prozora sutradan podelili obalno područje na 4 kraljevstva

Ne verujem da je u tom vremenskom periodu, ili ikada, bilo Hazara u Jerusalimu.

Pliduu
vreme: do pre koje leto
lokacija: drugosrbija
pice: mamino mleko
kolicina: 2x2 sise
zanimljivost: uclo u oci
rezultat: bljucnuo

navatali neke hazarke docle nam u sobu djuskali

Hahahah ovo je nesto sto bi Cara napisao

Šmokljo ne ij govannah na Šabat

Cara
vreme: 1099
lokacija: jerusalim, centar
pice: krv isusova
kolicina: 4 case od 2dl na ex 50/50 sok i suze nevernika u roku od sat ipo dva
zanimljivost: navatali neke hazarke docle nam u sobu djuskali
rezultat: pao mrtav pijan pored otvorenog prozora sutradan podelili obalno područje na 4 kraljevstva

hahahaha

ja na jesen '99 nisam bio živ

Sad mi pade jedna stvar na pamet.
Kad sam imao 15 godina, imao sam nekako osjećaj da su to već solidne godine.
Promijenio se tad već bio i vijek, i milenijum, a duuugačka osnovna škola je bila već gotova.

Sjećam se i to da sam negdje sa 15-16 godina prvi put počeo sa nekim samoanalizama, filozofiranjem, itd... Bukvalno do 14-15 sam bio najobičniji klinac... Od 15-e se mnogo toga počelo mijenjati. Staro doba je bilo gotovo ušlo se u novo doba.

I realno, kad sam krenuo u srednju mnoge veze sa starim periodom su bile gotove. Uglavnom sam našao novo društvo, od onih iz osnovne samo sam sa rijetkima ostao blizak... Solidan je to prelaz u životu.

Sa 14 kod ortaka na rodjendanu. Od piva. Popio ja mislim 4 komada. Bio blesav celo vece.

Kasnije kada sam se uzigao i mogao da popijem mnooogo vise sam imao i gadnija pijanstva. Prvi put sam peglao od alkohola u 16. kada sam opet na nekom rodjendanu iz ko zna kog razloga pored piva koje sam cirkao popio i 2 deci neke budibogsnama "domace" brlje. Ja i jos trojica smo to pili. Svi smo bili bolesni narednih nekoliko dana.

Najludje pijanstvo sam imao u kasnim dvadesetim, sad jbg ne secam se koje to bese godine bilo. Kada sam sa dva ortaka otisao u SKC na neku svirku, posle otisli na neku kucnu zurku i sutradan oko 2 popodne sam se probudio u Kragujevcu na gajbi kolege sa faksa. Izmedju odlaska na tu zurku i budjenja u KG velika crna rupa i dan danas.