Prijava

Ova moja kikindjanka istransferisala sa ovom volinom vcrs ko nikada blam me jbt

Ima jovure sig 3-4 bolja izvodjaca od breskvice sig

Inače od ove pjesme sam imao traume.
https://www.youtube.com/watch?v=ksPXBLCwaL4

Kad sam imao 3 godine stari se sprdo da će dovest Tajči umjesto stare i biti s njom. Ili da će on otići sa Tajči... ne sjećem se tačno, nešto u tom stilu. Uglavnom, ja se budala primio.

Al u odnosu na ove sad pjesme, to je vanvremenski hit. Čak ima i dobre rokerske rifove i solaže.

I secas se te situacije kaci imo 3 leta hahaha, ozbiljna trauma bila il je caca lero jos par dina posle lolo

Al obj tajci>breskvica merilin monro bukv

Tajči ovdje bombetina. Što jes jes.
Mislim da se sjećam malo, ko kroz maglu.

I još mi je fascinantno kad imaš tako neki snimak star 34 godine, a visokog kvaliteta, prosto se zaprepastiš da je to tako davno bilo. Gledaš curu, izgleda haos, a znaš da je sad žena u godinama.

Mooooj jovure sta ce tvoj sinan jednog dana o tebi da misli kace seti da si se ti lozio na breskvicu a deda na true prepicku i jos imo muda lozi uzu porodicu da ce je pojebe visekratno :)))

Al obj kida tajci kao yugo prepicka jos se ne lozi na mejmune nego na avg yugose jedino ima malo retard fejs na ovom snimku iz 90ih al sisici i bulja lete na sve strane

Pa bolje na Breskvicu, nego na Tajči koja je sad baba... Nije Breskvica loša treba.

A inače kad sam imao 14-15 godina i kad me kreno drmat pubertet, tad sam se ložio na Šakiru.
Gleaj ovu seksoću:

https://www.youtube.com/watch?v=weRHyjj34ZE

Malo je fail sa tog aspekta gledati na muziku jbg slozices se bukv tako si fejlovo i na breskvici da je neko veliko jaje vcrs

Izgleda me nisi skonto... al nema veze.

Na Breskvicu se nisam nikad ni ložio, mada solidna je riba. Što se pjesme tiče, u lošoj konkurenciji večeras, ipak ima najbolju pjesmu.

Za Tajči i Šakiru kažem da su vrhunske ribe, bar su bile kad su bile mlade.

Tema nije bila toliko muzika koliko pičke, tako da sam u tom smislu i pričao.

Bio sam ubedjen da gledas zbog muzike iskljucivo mooooj jovure

Pogledao kučkičin nastup, odaje guslarsko-joksimovićki vajb. Loše.

svi koji ćete gledati evroviziju samo da ga drvite na dobre pičke i kučkice javite se.

Podrška iz dijaspore