Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. evo ne znam da l sam ja lud

  2. Ma nisi, dobar si dječko

  3. u kom li su kurcu ovi basketaši, odbrane bez

  4. taman nas navukli da se gleda ovo poceli jedu govna

  5. ustedjeno cca meleonce hvala momcima

  6. Kako je ovaj Noah Lyles uzeo ovog Thompsona?
    Bukv gledam ponovljen snimak i nije ispred bio

  7. Izgleda da se šteli merikancima

  8. pa mora da se šteli ipak je to atletska velesila neće nekom tamo jamajčaninu da daruju zlato valjda

    pizdurine ogavne pokvarene

  9. to je to sto se tice medalja za vucicevu drzavu, kolaps

  10. cus budale ovog krindzaru, pa jbt em svaki neuspeh bukv ostavlja pare u budzetu a druga i vaznija stvar sto slabiji rezultat manje lovorika i skretanje paznje za vucelu i ja tebi to moram da objasnjavam kao drugosrbinu jebem te da te jebem

  11. Noah Lyles wins Olympics 100m final by 0.005sec

    pet hiljaditinki al u kurcu mome

  12. Ako sam u nesto siguran to je carin komentar nakon kirkovog posta

  13. Ma pusti šuplju šmo, gledam stavili kadar kad su već u potpunosti prošli a čak i tu je thompson bio ispred

  14. jeste pliduu ali ne smemo mi da verujemo svojim očima veliki brat će to sve lepo kompjuterski da nam sračuna i da nam kaže šta je istina

  15. Navodno se ne računa ako je samo stopalo ispred lol nisam upoznat s pravilima ali djeluje mi da to u obrnutoj situaciju ne bi bio slučaj

  16. Španovićki se odlepio broj s ledja i udario u pesak i oborili je pre neki god

  17. španovićka ih zajebala time što je vrh pička

  18. Који је фазон са мачевањем. Два лика се залете један на другог и ко кога први боцне.

  19. Који је фазон са мачевањем. Два лика се залете један на другог и ко кога први боцне.

    ~ Agaton, upravo odvučen na front, 1389.

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.