Prijava

Volio bih vas priupitati šta vi smatrate pod pojmom ljubavi i šta je to zaista ljubav? Mnogo je različitih mišljenja na tu temu.

Ono šta imamo ja i tvoja mama, neki bi nazvali ljubav, neki strast, a neki prosto zoofilija s moje strane.

Ne možeš svetu ugoditi.

kamenofil changed his nickname to pajsad kamenzofil

kizoplidune msm da je kamenofil teo da ti poruci da ti je mama koza a on pajsad kozojeb

nisam sasvim u toku, ali jebem ti mamu vuče, šta fali

Sta god bila ljubav, a sta bila jebacina, jedno je sigurno - Vuk nikad nece prici blizu ni jednom ni drugom

Mene je sad skoro devojka koja ima 29 godina (ona i ja smo sličnih godina) prevarila sa oženjenim čovekom od 42 godine.... I to tražila sa njim grub seks i snimali se dok imaju seks i slali jedno drugom slike i video snimke polnih organa i vidjali se ne jednom nego nekoliko puta..... I ja to sve video kod nje u telefonu pre 2 nedelje sasvim slučajno, sve te slike i snimke i poruke u kojima ga ona bukvalno moli da joj to radi i jedva čeka da se ponovo vide.....I sve te gadosti koje je ona tražila njemu da joj radi i koje je radila sa njim nije htela da radi sa mnom, kao gadno joj ....Meni nikad za 2 ipo godine nije tražila ni dick pic a do sada sam mislio da imam bre pozamašan penis..... Uništen sam totalno kao muškarac i kao čovek...... 2 ipo godine smo bili zajedno i planirao sam porodicu sa njom a ona to radila sa njim i spavala sa njim zadnjih minimum 8 meseci parallelno dok je bila sa mnom i vidjala se sa mnom.... Prvi put da me je neka devojka prevarila u životu i nikad nisam mislio da to meni može da se desi i i dalje je volim ali sam uništen psihički i na lekovima sam.... Svaki dan sanjam novu prevaru i njenu izdaju i kako me povredjuje i budim se i samo na to mislim po ceo dan, prso sam skroz.... Evo i sad sam se upravo probudio od košmara koji sam imao, zato i pišem ovaj komentar ovako rano, sanjao da nešto opet krije u telefonu i da me je ostavila i u sekundi kad je ona to izgovorila u snu ja se probudio... srce mi preskače i stomak me boli i nije mi fizički dobro a tek psihički..... Prso sam skroz i uništen i fizički i psihički i kao muškarac, nikad se ovako nisam osećao u životu..... Ona nema daddy issues jer joj je otac divna osoba i sa njim je u odličnim odnosima...Izgleda da ja imam neke issues kad je i dalje volim nakon ovoga i kad ovo sebi radim zbog nje..

Apel na sve vas koji ovo pročitate, proverite jednom prilikom nasumično telefon vašeg partnera, znam da je to paćenički i jeste, plus na neki način ulazite u intimu partnera previše i ovo je prvi put da sam to uradio sa bilo kojom mojom devojkom i nikad ne bih rekao da ću kod nje naći ništa sumnjivo a kamoli ovako nešto (svi je smatraju nežnom lepom stidljivom devojkom u krugu porodice i prijatelja i meni je rekla da je pre mene imala samo 2 partnera i to iz duge veze od po nekoliko godina).....Devojka je 10 /10 prelepa i prezgodna i može da bira sa kim će da bude a ona izabrala matoru oženjenu konjinu od 42 godine.... Poenta je, proverite telefon partneru čim budete u prilici, ma koliko god mu verovali jer možda živite u laži 8 meseci kao ja a da niste toga ni svesni i život vam se promeni iz korena u sekundi....

Ma tebra ne znam gde bijem bukvalno, kakva nova devojka kakva treba, idem ulicom do prodavnice i plačem ko neki ludak i i dalje ne mogu da verujem šta mi se desilo, nikad u životu ne bih rekao da ona može da me prevari....Kad razgovaram sa njom pravim se da je sve ok ali u sebi potpuno ludim i kidam se..... Celu vezu smo bazirali na vernosti, i ona mi je milion puta rekla da je sa mnom zato što zna da sam joj veran pre svega.... Kakve druge devojke ne mogu ni da pomislim na žensko više.... Ne mogu ni na koga u stvari da pomislim potpuno sam odlepio.... Video sam slike matorog odvratnog penisa koji je radio svašta devojci koju volim .... Znaš ti šta to uradi sa psihom muškarca.... Ima tu još svašta da se priča Al nebitno je za ovu diskusiju... Ali kakve devojke bre, ne mogu da pogledam više ženu nikad u životu u oči više na isti način kao pre... Ali hvala tebi brate na podršci....

Mislim vrlo je zajebana stvar ovaj konkretan primer, sažaljevam čoveka

Da kojim slučajem ne verujem u Boga, duboko sam ubeđen da bih bio nekakav katastrofa čovek među ljudima. Ovako se trudim da budem valjano ljudsko biće, no u meni svakako postoji i ta mračna i zajebana strana koja bi, u slučaju da mi žena priredi ovako nešto, veoma glasno apelovala da sve te slike i snimke prebacim kod sebe na tel. i lagano krenem da se i njoj i njemu useravam u život. Jebiga, ljudi smo, podložni iskušenjima, ko zna kakve porive ima ta žena...Ali da sjebeš tako nekoga ko te voli - pa jebi se, zaslužuješ patnju. Ajoj šta bih uradio sa tim kapitalom, zloupotrebljavao bih ga na sve moguće načine, izvukao bih lovu i njoj i njemu i na kraju svejedno sve to prosledio porodicama i okačio po netu kojekude. Mrš.

Jebene stvari jako. Pre mesec i nešto dana žena jedna ovde blizu mene skočila sa mosta, ostavila iza sebe muža i dvoje dece. Prvo bilo - nestala, pa kad su skontali da je most u pitanju - pala možda slučajno, pa zašto, kako...Juče saznam da je navatala muža kako kara drugu ženu, zna je naravno pošto su iz istog sela. I sad jbg budi taj muž i ta žena i nosi na duši ljudsko biće do kraja života, i živi među svetom koji to sve zna kako umeš. Jebene stvari. Znam više primera gde su ljudi varali jedno drugo i gde je to baš jako gadno završilo. Nije preljuba džaba smrtni greh, mnogo zla ume da izazove.

Melki, trajaće ta osuda okoline 2-3 meseca, možda i godinu dana pa će se lagano zaboraviti. Osim uže porodice samoubijene, to ostaje do kraja večnosti, znam par primera, ali i to jbg jenjava vremenom
A karma u ovoj zemlji kapiram ne postoji, ako tražiš neku božju/kosmičku pravdu. Đubar baš dobro prolazi ovde

C, grešiš. Uža porodica, prijatelji, komšije, kolege na poslu, blic, informer...Nema gde ne bi završilo sve to. Čuj slikaju ljudi kite i pičke i šalju jedni drugima, koji moj. Snimaš se i čuvaš u telefonu, pa jebote. Drugar pre par godina našao (više munuo) telefon, ode u slike i ima šta i da vidi, telefon od neke ribe, a u njemu nema čega nema. Što je najgore saznao u roku od odmah o kome se radi.