Dobri srpski albumi

  1. Poslednja igra leptira - Grudi moje balkanske

    Poslednja igra leptira - Modra bajka se zove album

    Bajaga i instruktori - Zanimljiva geografija

    Bajaga i instruktori - Pozitivna geografija se zove album

    Koji je kurac na ovom sajtu kad staviš zvjezdicu ona nestane? Bžs

  2. Zanimljivo kako su izvođači na koje drugosrbijanci svršavaju tipa EKV ili Balaš tako mid i svi misle da ih ljudi mrze jer su drugosrbijanci ali uopšte nije to. Brate ne, mrzimo vas jer ste retardirani elitisti. Kome smeta Rambo ili Atheist rap? Boli nas kurac. Muzika je toliko univerzalna stvar da to niko ne gleda. Ljudi nisu kisela, zavidna bića koja su opsednuta politikom. Ljudi nisu drugosrbijanci.

  3. Inače niko od vas nije naveo nijedan dobar album

  4. Nešto najbliže dobrom albumu što ste stavili su Goblini ali i oni su bljuv

  5. Bajaga i instruktori - Prodavnica tajni

  6. EKV - Neko nas posmatra

  7. Ledeni Čava - Štrokavi pazuh

  8. Arsen Dedić - Čovjek kao ja

  9. Hteo sam iz kompleksa ovako kao B*sonoc da uvrstim ovde bar nekoga iz Bosne ali prosto je nemoguće. Svi su katastrofa. Jebote Crnogoraca duplo manje od nas a imaju 4+ albuma ovde. Čak i Krajinoidi imaju predstavnika!

  10. Konstrakta - Biti zdrava

  11. Disciplina kičme - Nova iznenađenja za nova pokolenja

  12. Ako mogu gorske crnje onda Tajna marenda

  13. Tajna marenda

    Taj sam album slušao jedno 20 puta kao klinjo. Nije sad neki kvalitet, ali je definitivno kultni. A pjesmu Duka Diesel, i sad znam većinu teksta na pamet.

  14. Disciplina kičme je dobra ko voli

  15. najbolji rep album svih vremena na srpskom jeziku je VIP - Ekipa stigla

  16. Bajaga i instruktori - Zmaj od noćaja

  17. Bajaga i instruktori - Ovaj svet se menja

  18. Vizant - Blagovjesnik

  19. Riblja čorba - Trilogija

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.