Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. izbogaljisali se cesi na max oba gola teska glupost

  2. Kako ono nije bio faul za češku malo pre gola?

  3. ma de bre sudija pojeo govno ne da je bio faul neg modz zuti komotno

  4. Kasirka : Skupljate li poene?

    Pixie : Ne.

  5. zato što princeza ronaldo donosi gledanost

    kao veliki slovakolog ovog sajta ali i veliki mrzitelj ronalda, rastrzan sam

  6. Ovo veća tuga češka od naše iskr

  7. tu smo negde slicni tugomiri mada real bolje je portugal odigrao od engleza

  8. sutra navijam za alb ozb (izesce me mrznja)

  9. kao veliki slovakolog ovog sajta ali i veliki mrzitelj ronalda, rastrzan sam

    Ima doživiš mix osećanja kad nas odvale Slovenci preksutra.

  10. real to sa slovencima mnogo sam skeptican, loze se mejmuni i dali su neke golove (a mi smo favoriti to se ocekuje da budemo favoriti)

  11. za slovence me boli kurac baš, mislim da ih dobijamo ali s velikom mukom tipa 1 0 u 70 i nekom minutu

  12. Odbrana i dalje promajština, minimum jedan primimo nevezano s kim igramo, to je fakat, da bi pobedili moramo 2+ gola, drukše nmže

  13. Danas u 15:00 praznik fudbala

  14. Retko dobra prilika za dron velike srbije

  15. mec visokog rizika medj bracom

  16. Ala nas kenja ovo prvenstvo, nerealno

    - nemamo tešku grupu

    - od Engeza izgubili samo 1:0 (gol razlika)

    - ovi igrali nerešeno

    - igramo sutra prvi, tako da ne možemo da kalkulišemo sa onim drugim rezultatom što nikad ne umemo

    - nije zadnja protiv Slovenije pa da se vadimo protiv njih, to nikad nije dobro jer materijal smo za sprdanje, pošto nas večito neki susjedi ili Švajcarci naguze

  17. braca po americi.daj boze sto vise povreda i crvenih kartona

  18. jedino sto daje nekakvu nadicu je ta neka borbenost koju smo pokazali

  19. braca po americi.daj boze sto vise povreda i crvenih kartona

    da se teren otvori

  20. Maradono ako me čuješ napravi da Portugal izgubi

    daj boze sto vise povreda i crvenih kartona

    Zato nikad ništa ne napravimo u sportu i zato smo gola kurčina kao narod u svakom parametru, jer bitniji nam je tuđ neuspeh od sopstvenog uspeha, koji je uvek nedovoljan, jer moglo je bolje, mogli smo do zlata...Uvek kad mi bude malko žao mog naroda zbog svih sranja kroz koja prolazi, setim se da u jako mnogim ljudima počivaju ovakav sitničarski duh, zajedljivost, gorčina i kukavička zloba, i odmah me prođe, jer ne postoji način da bilo šta popravimo kad smo već ovakvi.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.