Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. Zlo željeti a dobrom se nadati ne ide momci, navuci cete prokletstvo neko pa necete proci grupu

  2. Ne želimo zlo ljudima, nedajbože, već samo da ne prođu grupu, baš kao i mi što nećemo

  3. Zato nikad ništa ne napravimo u sportu i zato smo gola kurčina kao narod u svakom parametru, jer bitniji nam je tuđ neuspeh od sopstvenog uspeha, koji je uvek nedovoljan, jer moglo je bolje, mogli smo do zlata

    a bas sad ovo ima veze, fazon lab osuo paljbu oma ce nam se vrati karma

    kao da kad bi bili u fazonu to komsije volimo vas magic karma bi nas pogledala i rekla: e evo dobri srbi vi cete proci grupu sada

    to tako ide inace

  4. evo ja cu se zrtvujem navijam danas za siptarinjose samo da prodjemo grupu

  5. Ne moze tako, moras od srca to zeljeti

  6. Trebate sad uputiti apel višim silama da ne uvažavaju prikrivene želje vuzija, laboa i cara s ciljem da srbija prodje dalje

  7. a hrvati i albanci dobri ljudi ma divni.kako ih je lepo udruzila mrznja prema srb postali su braca.mi treba da budemo dobre komsije iako su otvoreno uvek protiv nas i koce nas kad god su u prilici.nek pucaju ligamenti na toj tekmi

  8. mislim da imam najbolju intuiciju na sajtu i kazem vam mi prolazimo hrv i alb ne

  9. Dovoljno je da ne navijaš za nekoga, a željeti mu zlo je morbidno ne znam da li si toliko malouman da to ne možeš da razdvojiš u svojoj glavi

  10. Nemo kenjate ljudi, na stranu Hrvati i Albanci, mi bukvalno kolektivno navijamo da ispadnu Engleska, Nemačka, Švajcarska, Portugal, Španija...Jedno 80% represtacija da ne prođe grupu ako je moguće, to bi nam negde baš leglo. Posle idemo po jućubu da lučimo cinizam i sprdamo narode kako ih je naguzila nekakva Poljska Gruzija nešto. C, jadno prejadno sve to

  11. rezultat nula nula, albanici pobedjuju u povredama meniskusa sa 3:2

  12. koce nas kad god su u prilici

    Kad gde kako, daj mi primer, primer jedan daj

  13. mi bukvalno kolektivno navijamo da ispadnu Engleska, Nemačka, Švajcarska, Portugal, Španija

    spanija i portugal ne u tolikoj meri ovo ostalo kolonijalisticko smece samo iz tog razloga ne treba da ucestvuje

    cuj sad imas neku njemacku ili holandiju prepunu kojekakvih surinamaca kambodzanaca i sad za to da se navija tri holandeza ukupno u igri

  14. Pa obro Caro navijali smo i za kakve Duljaje i Albertnađeve, nije da nismo. Sulejmani isto bio dopadljiva pojava, o Ademu Ljajiću da i ne govorimo.

  15. evo labo npr ja ne navijam za vas, svejedno mi je kako cete proci ali ne zelim da vaši igrači budu povrijeđeni jer jbg to su ljudi a ne neki roboti bez emocija što su izašli na teren da prave zabavu za mase. Štaviše, bilo mi je žao kad se Kostic povrijedio jer djeluje fin momak i sigurno da zeli da doprinese svojoj zemlji na neki način, i zlo da mu mislim to ne mjenja činjenicu da je on profesionalni fudbaler a ja mudroser s vukajlije

  16. Nije isto melk, mešaš već babe i žabe

  17. Duljaje i Albertnađeve, nije da nismo. Sulejmani isto bio dopadljiva pojava, o Ademu Ljajiću

    sve partizanova deca pametnom dosta lolo

  18. Kad gde kako, daj mi primer, primer jedan daj

    ma kakav primer ti treba kad ne vidis da su to otvoreni neprijatelji

  19. Obj ta prica o kolonizaciji je lejm pogotovo kada znas da cesto generacije tih momaka već žive u zemljama za koje nastupaju a i oni koji ne zive imaju neke veze s njima, niko nije branio kanteu da igra za Mali ali sam je izabrao Francusku, mislim to malo govori i o mentalitetu tih naroda dole ali boze moj nije na meni da mjenjam historiju niti mogu

  20. otvoreni neprijatelji

    Primer neki nešto daj ljubi brat

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.