Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. Jbg Pildu viš da i naši kojekakvi Krkići biraju da igraju za Španije, Nemačke, Austrije itd. Igraju ljudi tamo gde je red kultura normala itd, neće da se pate sa kojekakvim govnima i idiotima.

  2. Obj ta prica o kolonizaciji je lejm pogotovo kada znas da cesto generacije tih momaka već žive u zemljama za koje nastupaju a i oni koji ne zive imaju neke veze s njima, niko nije branio kanteu da igra za Mali ali sam je izabrao Francusku, mislim to malo govori i o mentalitetu tih naroda dole ali boze moj nije na meni da mjenjam historiju niti mogu

    ne radi se o tome pliduu. sustina je da je ta pojava naturalizovanja nadmasila domaci genetski potencijal i na taj nacin obesmislila nesto sto bi trebalo da predstavlja neku zemlju u tom smislu

    bukv svabe holandezi njemci moras ih bater lampom traziti u njihovim repkama

    o francuzima da ne pricamo

  3. Slažem se Carimire, ali to je što je. Kad je reč o kolonizacijama pak, mi večito previđemo istorijsku činjenicu da smo 1912. - 14. skupa sa Crnogorcima i Grcima, bukvalno pokušali da istrebimo sve Albance što ih ima i da ono tamo međusobno podelimo. Da ne bi rata, vrv bismo u tome i uspeli.

  4. A jbg caro znas kako ja na to gledam - sve ima svoju cijenu

    Nisu kolonizatori, konkvistadori i slicni osvajaci razmisljali ni o kakvim “negativnim posljedicama” u buducnosti kada su cinili sta su cinili, spanci su u nastojanju da prosire krscanstvo napravili te porobljene narode vecim krscanima od njih samih pa ti danas imas papu iz argentine i brazil kao najvecu katolicku zemlju na planeti, a nisu ni englezi razmisljali pretjerano pa im sad pola zemlje preplavljeno narodima koje su osvajali jer jbg prica kao ti, vjeruje u sto i ti i potiče iz istog “carstva” kao ti, i tako se neki phil foden izjednaci s bukayo sakom.

    Dal ja smatram to lošim? Po difoltu ne, ali cijena svih tih osvajanja u jednom momentu je morala postati gubljenje identita i morala je sa sobom donijeti i neke negativne posljedice kao sto je i osvojenim zemljama nakon godina terora morala donijeti i neke pozitivne promjene, tako stvari funkcionisu

  5. pa bukv i jopet nas zaebali englezi nabijem ih. al vrv ne bi plasirali u repku kojekakve krasnicije kao sto oni rade.

  6. Zato se to kaze" rekorder nastupa za NACIONALNI timi" a ne za narodni tim.

    Nacija i narodnost-etnos nije isto, svako ko imas pasos tvoje zemlje je iste nacije ko i ti, nacija je politicki pojam.

    Ovo ne menja cinjenicu da je...neprijatno..videti 10 crnaca u timu od 11 igraca ali valjalo bi da se onda glasa za osnivanje etnicki cistog takmicenja, fazon ko sto grci nisu dozvoljavali ne-grcima da ucestvuju na olimpijadi, cak ni makedoncima, iako su govorili slicnim jezikom, imali ista bozanstva itd.

  7. ako ti otimanje teritorije, jasenovac itd nije dovoljno onda ne znam sta je.jedino dobro od hrv sto nas koce u evrointegracijama i na tome im hvala
    to je i sustina kolonijalizma.unisti zemlju i uzmi ono najbolje od nje.ameri vole crnce samo kad je kosarka u pitanju

  8. samo trebalo je dojaviti i caru dusanu da ne uzima Palmana Brahta i 300 njemaca u svoju alemansku gardu koji su ga doveli i odrzali na vlasti

  9. dobro plidu, ovde pricamo o fudbalu i ko je i sta englez a ne o posledicama kolonijaizma. to je prica za sebe

    mada ima i ono pravilo gde su kojekakvi mbapei drzavljani kad su profi u suprotnom su marginalci i žive u blejackim kvartovima

  10. Za komsije navijam jedino ako igraju protiv sciptara ili nekog veceg ili slicnog gadluka od njih

  11. zato uvek +1 rispekt na koliko toliko autohtone repke poput djarmi slovaka, čeha, modz i kroasana nego za nekakva geopoliticka govna koja se raduju crncima samo kad daju golove

  12. Jasenovac bio tamo kod njih gde su teli da nas očiste dapače, što glupavim Srbima nije bilo dovoljno da kažu - ok, ovde žive neljudi koji oće da nas pobiju, ajmo ženo u Banat da gajimo lubenice i kuruz. C, još više ih se naselilo i opet nastradali prvom prilikom, a ni sad nisu ništa pametniji.

    Šalu na stranu, Hrvatima i Albancima možemo samo da zavidimo jer znaju ko su i šta su, bore se za tu svoju zemlju i rukama i nogama, drže se Boga i vere, idu u džamije, klanjaju krunice (ili šta se već radi s tim) itd. Albanci se čak i množe, ne ko mi, nismo u stanju dete da sklepamo do 35. zemlju na Kosovu su isprodavali sami tamošnji žitelji i doselili se u BG, gudru kupujemo od istih tih Šiptara jer život je težak i treba ga anestezirati. Nismo u stanju da nabrojimo ni 5 manastira na KiM a Boga se setimo eventualno kad nam nešto treba. I mi umesto da se bavimo sobom, bavimo se susedima. Loldžina.

  13. Pa imali hrvati Eduarda svojevremeno

  14. pa jeste, imali tog jednog i to je to.

    i kod nas je bilo lozenje kleo se kleo al na kraju fala bogu nije zaigrao. al ajd ako poenakd ubacis nekog sa strane vs 90% repke je pristojna razlika ako vec jedemo govna

  15. Jasenovac bio tamo kod njih gde su teli da nas očiste dapače

    nije ti Jasenovac bio kod njih bajo moj, kao ni krajina sto nije bila kod njih

    tu spiku modz samo komunisti plasiraju rvati prvu drzavu dobili 91e (ponavaljam dobili ne zasluzili)

  16. najjace im je ono da je tesla hrvat rodjen u hrv

  17. najjace je sto raspad yu nazivaju domovinskim ratom a dan danas revidiraju ustastvo na max i kmece na tkzv velikosrpsku agresiju

    mejmune smo spasili u dva rata a klali nas na max. doduse nije bas da bi ih zadrzali uz sebe nego jbg visa sila

  18. Čuj Eduardo, pa 70% represtacije su im do skoro bili Bosanci, ako ćemo pošteno

  19. ma pusti te male ustve.bitno je da ce talijani da ugase vatrene

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.