Prijava

stojke bukv nije ni jednom mogao odredi tim do par sati pre tekme (takticka obmana protivnika) a o tome da tri godine nije sastavio isti sastav da zapocne tekmu ono... to je vec u sf domenu (rade mi reko)

i onda dodje neko prica o neugranosti i nespremnosti lol

e da odbrana je igrala skroz ok.mogla je tako i sredina da funkcionise, sposobni su za to ali je pixijev glavni cilj bio da ne primimo pet komada.verovatno je i atmosfera u ekipi bila uzas

ma lupao lik kao experimentisao nesto pa ako bi ga usralo onda bi ispalo da je genije

real prica je da je vuceli trebo neko ko ce digne repku, ovaj kreno dobro posle poceo da se mejmunise i pravi pametan, digli mu platu dali sve uslove samo da radi narod, on krenuo da jede govna u medjuvremenu i propao i sad je ovo neki epilog da pixi vise ni vuceli ne treba. na kraju cemo zaklati pixija a ista govna cemo jesti ponovo.

pa verovatno osim ako ne budemo imali malo srece pa dodje neki trener koji ce pozitivno da utice na igrace.

da moguce, al to moras mikroskopom traziti

trebo je leti posle sveckog svako ko je koliko toliko nezavisnog statusa i zaradjenih para kao mister je trebo se samobanuje na vreme

ma kakvi on da se samobanuje, jos hoce da nam prikaze kako smo bili dobri.nije nam niko dao sedam komada i igraci dali sve od sebe..pa u kojoj to reprezentaciji igraci ne daju sve od sebe.dal ima takav slucaj negde.

real i antara i muslin su pojeli govno bas iz tog razloga, jer su htelu koliku toliku nezavisnost.

znaci nemos da imas selektora sa kicmom po difoltu i to je otprlike to

u basketu se nekako vadimo i dalje, onog karija nesretnog kako su svi samo pisali po coveku na kraju zamal osvojio svecko

kaze lik jel ste videli kolko smo trcali lol

prebolesno, ne razumem ovog melkijadesa, jedno je biti realan a drugo nesvesno zauzimati sns stavove biti korisni idiot u praksi

ni ja ga ne razumem..

evo ili troluje ili je u pitanju klasican drugosrbijanski efekat da se toliko uvuces u samokritiku da nista drugo ne postoji kao kategorija, i sve ces jebeno dati samo da potkrepis kako smo losi i bolje nije moglo

kao za bombardovanje varijanta, evo moralo je zasluzili smo nije moglo drugacija sa nama... klasican defetizam

Melk bi mogao da spiči jednu molbu moderatorima da pobrišu ove postove sa teme, ko onomad za definicije što je tražio

to je to.ne mislim da on troluje.ma jeste toliko smo losi da je i ovo uspeh..a prosto je ocigleno kad gledas utakmicu da nije do igraca.mislim i da ih nije psihicki pripremio sto je mnogo bitno.jednostavno nije uticao pozitivno.a taktika vec cista experimentala

Ne mogu da kažem da se ne naslađujem naglim obrtom te sunovratom piksijevog statusa u najužim krugovima vlasti koje su ga burazerski pogurale

jaka ti vajda za to jebace bukv iskoristen dzoker za dalje mejmunisanje

obj stojke i nije dobio sljaku ko neke kokeze i krstajici imao je ipak neki predigre, obj veca steta nego korist

slicna prica ko sa dzajom sto rade stim da pixi nije senilan

Dobrojutro,
Dajmo šansu jokanoviću iako je grobar

samo vidaru on je decko prepametan