Prijava

Rumuni, Gruzini, Austrijanci, čak i Slovenci imaju kompaktne ekipe koje mogu da trče 95 minuta. Svi igrači. Bore se, grizu...Mi nemamo takve igrače, spori smo, masa njih ima snage samo za 70 minuta ok fudbala posle čega popadaju. Možeš staviti na klupu koga hoćeš, jednostavno, sa takvim timom ne možeš ništa da napraviš. Ne umemo centaršut čestit da napravimo, jednostavno, to nije do selektora već do igrača koji ne znaju.

cak su i kroasani prematori i sjebani asu zato muda pokazali na max evo kao prvosrb to kazem

onaj dalic tek je on za bananu, al bar ume hemiju napravi u timu i to je cesto dovoljno

Kad doveli pixeta, mislio sam da ćemo makar na mišiće i motivaciju da izgaramo za neki kurac, ko u eri đorđevića kad preuzeo košarkaše. Kao jbr evo jedne trve legende. Ovaj bar znao da uklopi igrače, mister ne ume ni da odredi poziciju na kojoj će ko da igra

Grešiš Caro brt, susjedi izgubili 3:0 Turke odvalio Portugal isto mislim 3:0 Gruzine odvalili Turci, Škote odvalile Švabe...Primili smo samo dva komada na tri utakmice, to je nestvarno dobar uspeh. Jedan poraz, minimalan, takođe dobro. Ali kondicija, kreativnost i golgeteri su zakazali jako, Mitro je imao gomilu šansi ništa nije uradio, u Arabiji je, izgubio je oštrinu i osećaj, naprosto, nije više onaj špic. To je što je.

ajde melk lakse malo, pa nije se mitro proslavio ni na prethodnim takmicenjima iako je bio ZveRinA naspram sad

obj na mitru bar tri penala nisu dosudjena na zadnja tri takmicenja

ovo sam vec reko da se nismo obrukali, tj ono pixijevo evo nismo box vreca uuuu wata sakses

Ali kondicija, kreativnost i golgeteri su zakazali jako, Mitro je imao gomilu šansi ništa nije uradio, u Arabiji je, izgubio je optrinu i osećaj, naprosto, nije više onaj špic. To je što je.

ovde su ti svi dosli jednako sjebani posle sezona u klubovima. kljucna rec je motivacija i to je to otprl

i sad mitar umesto da je odmoran jer igra u banana ligi, sta mislis kakav bi tek dosao iz cempioncipa. Ovo sto igramo po sklj ligama ti dodje ko prednost, nije on klinac od 18 godina jbt

da izgaramo za neki kurac, ko u eri đorđevića kad preuzeo košarkaše

Brt kad su fudbaleri izgarali za bilo šta, podseti me ljubim te. Daj bre ljudi nas je ista ova Slovenija koštala onomad plasmana na evropsko, nemoj da se lažemo, nismo bili na tom evropskom 20+ godina EJ BRE. Saćemo Pixija da krivimo što nije prošao grupu sa nekakvim Veljkovićima, Birmančevićima, Ilićima itd. Ne može, jednostavno. Ružno i bedno zvuči ali u pravu je čovek 100% - niko nas nije nalupao i deklasirao i to treba da slavimo kao uspeh. Nemamo kvalitetnu i borbenu ekipu, nema dalje šta da pričamo na tu temu.

i vlah cepa u juveu pa nam kondicija njegova presudila

Caro brt kakva motivacija, de motiviši Milinkovića da se potrudi. Tadića moš motivisati koliko oćeš, čovek ima 35 godina, igra u Turskoj jer tamo još i može. Živković je premotivisan ali je trećerazredni igrač, Pavlović takođe, premotivisan, al ne ume momak pas da da valjan još uvek, mlad je. Vlahović i Jović motivisani isto al nema ko loptu da im doturi, jedino Vlahović na krilo da se izvuče pa da centrira Luki pošto ova dvojica na krilima NE UMEJU.

da izgaramo za neki kurac

bilo je, te kvalifikacije kad je viski preuzeo zato je i nastala ova posle lozana

Evo ja kao objektivan nepristrasan posmatrač da kažem, vi ste nivo češka, slovačka pa ste tako i prošli, možda malo bolje možda malo gore ali to je vaša realnost godinama unazad i sudeći po svemu još godinama unaprijed

Desiće se možda neke lijepe stvari na nekom idućem prvenstvu pa ćete biti kao Austrija na ovom ali da sad igrate finale ko Hrvati onda, za to će trebati komplet nova garnitura na kako na terenu tako i u savezu a takvo nešto ne dolazi preko noći

Laku noć, drugari

piksi dileja..ih primili samo dva komada.koliko bi primili da smo bili u grupi sa hrvatima.zamisli da smo prvu igrali sa spancima.ne znam sta je piksi pricao igracima ali onakvu igru nikad nisam video i to nije do igraca.igras sa dva spica koja ne prime dve lopte na celoj utakmici.pa stani jer su to toliko losi igraci pa su igrali onako nakazan fudbal sigurno da nisu

vlah cepa u juveu

Vlah ne da ne cepa u juveu već otkad je izašao iz povrede nije dve cele utakmice sastavio.

ne razumes se u fudbal pliduu obj imamo igrace za jevropske uslove u top 1/3 o tome se ovde radi (ukupno gledano)

vi ste nivo češka, slovačka pa ste tako i prošli, možda malo bolje možda malo gore ali to je vaša realnost godinama unazad i sudeći po svemu još godinama unaprijed

+1, hvala na objektivnosti, odoh da spavam.

spavaj i sanjaj pixija kako ga slikas golisavog za neku novu izlozbu toliko

jer su to toliko losi igraci pa su igrali onako nakazan fudbal sigurno da nisu

Jesu, zato i ne igraju u Arsenalu, Realu, Bajernu, PSG, Interu itd. već u Torinu, Fulamu, Volfsburgu, Majorci, Fiorentini i Benfiki. Kad igraju i koliko igraju i šta predstavljaju tamo je opet druga stvar.

za razliku og gruzije, rumunije, turske, austrije, slovacke od kojih mbape bukv nece imati mesta u realu

Ne slažem se u većini stvari ovde s melkom laku noć

obj imamo odlican tim + odbrana je solidno napredovala

ono osnovno sto je falilo je hemudza i muda (naboj) kako god oces

ovde to nije moglo prodje jer smo sns repka (citaj menadzerijada i bednicko upravljanje)

pa sam tadic se zalio da ovakav tretman u zivotu nije imao, rekao mu da ce igra onda odjednom nece, pa kao oce pa 15 min kasnije ces uci. Stojkara ucenjen polupijan vodio repku jok bas bi ovako igrali pod random ancelotijem ili nedaj boze gatuzom