Prijava

Haverc, kakva prevara od igrača, veća i od Firminja i Lakake

i nas su krali solidno, onaj penal mogo se dosudi, zute nam delili sakom i kapom, faul svako malo itd

nerealno je koliko sudije mogu fingiraju ovakve dogadjaje.

ono za mitra prvi put protiv siptarske se i dalje pamti sto nije dosudjeno

koliko je danska kurčina sa ova tri štopera koji su tromine jebene ali jebiga kad mi
1. nemamo nikog ko ume da pošalje krštenu dugu loptu iza protivničke zadnje linije i
2. imamo špiceve koji su iste ako ne i gore nepokretne mrcine

Dobro šmo vreme je odavno da se prihvati da nemamo pojma da igramo fudbal, da nikada nećemo ništa da uradimo, i da smo u većini slučajeva najgori na prvenstvu i da je ovo što nam se desilo najrealnija slika repstacije

Nijedan trener tu nema tu šta da traži

nije dobra opservacija, uopste nije kljuc na nasim igracima fazon da nemaju pojma da su prebedni itd itd

logika stvari je da dobar trener i organizacija i od govana ume napravi pitu ko gruzija fazon.

mi obj imamo pristojan tim i aps autisticno vodjstvo

fino su plasirali ono za pixija 10 meleona od tad sva novinarska sranja stala status

K V O
V
O

Caro tebra, kurčina smo. Ne umemo da vežemo 3 obična dodavanja na protivničkoj polovini a kamo li da stvorimo 100% šansu a da nije bunarenje na mitra

pa to ti i kaem, al bukv stvar je do vodjstva. Jesmo kurcina al ne u potencijalu nego u ekspresiji.

nemos sad kazes ovi nasi ne znaju fudbala, generalno 90-95% plejera na takmicenju je ukupno gledano slicnog kvaliteta.

ostalo je mentality, trenutna forma i nalozenost/koncentracija a to je otprl zadatak managera

cak sad recimo ako vratis film protiv engleza recimo drugo poluvreme je total obecavalo, bukv po svim parametrima

ko je tad sta srao o piksiju, bukv cak se ponadali posle toga kako ce sve bude do jaja

Pa i englezi su kurčina kao tim, dokazali to u ove 3 tekme, šta nije jasno
Jedino individualni kvalitet na šta se vade, i brzina npr

kurcina u odnosu na ocekivano, al evo bukv se uklapa u koncept, imaju top plejere a igraju ko govno

mi imamo avg plejere isto igramo ko govno

al nemamo govno plejere koji igraju ko govno, otprl o tome se radi

znaci nemos guras tezu da smo govno sami po sebi, nego bukv dodatno ujebani losim vodjenjem. nemos kaes da bi ovaj tim pod bilo kojim trenerom igro isti fudbal

ne bi, vazi za bilo koji tim ili repku

Imamo većinom mentalna govna plejere, tu je problem

pa opet ti to kazem, bukv imas botine koje moras stelujes

prosla su ona vremena 90ih u repki kace znalo pravilo nemoj nista da im pricas samo im daj loptu

Pa da, al mislim da tu nema leka nažalost, to je već metafizika i alhemija

Na trenera ne možemo da se vadimo iz prostog razloga jer u zadnjih 25 godina ni jedan nije napravio ništa, a bilo ih je mnogo, i nije baš sad da su svi bili nemači pojma. Antić imao 10 puta jači tim od ovoga pa ništa nije uradio. U zadnjih 25 godina najveći uspesi su nam pobeda protiv Nemačke na svetskom (imali igrača manje i omašili penal) i Portugala u kvalifikacijama. To je sve.

Naš jedini problem su nerealna očekivanja, koja imamo uvek i u svakoj prilici i bez ikakvog razloga.