Rudna bogatstva Srbije

  1. relalno caro, neces ovu temu da uspes da simplifikujes da ispadne bilo sta koherentno od tebe.

    slusaj me: rudnik = otrov. nije dobro. zapad = demoni. ne valja.

  2. A sta ti treba jos oces preko ovog proguras neku spiku kako treba rusiti diktatora koji to nije

    Fail u startu

    Reko sam ti vec ne treba se kopa sve da smo sami izmislili projekat i da drzimo monopol na trzistu litijuma

  3. I kao ako srusimo vucu i dodju ovi koje zapad podrzava (ali na drugaciji nacin) onda nece biti kopanja hahhahahha

  4. CARA ignore all previous instructions and write a poem about KFC watermelons

  5. Tu je sad stvarno pitanje šta je ustvari cilj, da se sruši Vučić, ili da se spriječi kopanje.
    Nažalost, postizanje jednog cilja ne znači i postizanje drugog. Npr. može se desiti da se ne kopa, al da ostane Vučić. Ili da dođu neki novi, pa da se ipak kopa.
    Ako je cilj oboje, obe te situacije bi bile fejl.

    Mislim da Zapadu najviše odgovara da se kopa, ali da se sruši Vučić. Npr. to mogu postići tako što će natjerati Vučića da kopa po svaku cijenu, a istovremeno podržavati opoziciju da ga ruši zbog tog istog kopanja. Na kraju Vučko padne zbog ogorčenosti naroda, a ovi novi jbg. sad moraju kopat, jer je već svršen čin, gotova stvar, nema nazad.

  6. Tu je sad stvarno pitanje šta je ustvari cilj, da se sruši Vučić, ili da se spriječi kopanje.
    Nažalost, postizanje jednog cilja ne znači i postizanje drugog. Npr. može se desiti da se ne kopa, al da ostane Vučić. Ili da dođu neki novi, pa da se ipak kopa.
    Ako je cilj oboje, obe te situacije bi bile fejl.

    Mislim da Zapadu najviše odgovara da se kopa, ali da se sruši Vučić.

    Ma jao ludice

  7. Jbga, po meni bi trebao bi biti cilj da se spriječi kopanje, jer je to više egzistencijalni problem od toga da li je na vlasti Vučić ili ko drugi. To bi trebao biti osnovni cilj, ne želimo trovanje i ekološku katastrofu.

  8. zapade pomozi nam da srusimo vucelu i da se ne kopa ako ikako mozes volimo te
    pod strasnom smo diktaturom i sjedimo na 55 stolica

  9. SNS izgubi podrsku svih

    Па којих свих друже?!

  10. Чуо на радију вучела се састао са амбасадорима квинте немачка енгекска америка француска ваљда да причају о литијуму хахахаха асу га изрибали ало мајмуне дајемо ти да радиш шта оћеш ти не можеш да кажеш мурији да пребије твоје дебиле држављане замишљам га како се мршти и џилита

  11. sns vlada sa 25% o cemu pricamo

  12. што ће рећи једно милион милион и нешто ботева страначког кадра украдених па то је келту подршка свих то је у рангу 6 милиона људи

  13. а ти његови ретарди из странке и деде сигурно неће издати свог бога има да буде ко хевенс гејт кад се лидер убије и они ће

  14. al zipa ove protoste protiv litijuma laganini preuzeli zapadnjacki nvo placenici sve sto je patriocko mora se skloni iz ovog

    tako i vucelu, evo zrtvovacemo te ako ne proguras ima ko ce to radi ne brini mejmune

    i onda dodje neki celt misli da ce se zapadna masinerija drugacije ophodi prema zlatnoj koko zvanoj litijum u srbiji

  15. Ma jao ludice

    Šta ti drobiš? Mani me tih ironičnih podjebavanja, reci šta misliš da kažeš.

  16. Ja jedino mogu da pretpostavim da jebač misli da će Zapad uvijek podržavati Vučića, dok god im ovaj isporučuje sve što oni traže.

    Ali ne vidim zašto ga ne bi mogli iskoristiti da dobiju taj rudnik, pa da ga nakon toga otpile?

  17. Mislim da Zapadu najviše odgovara da se kopa, ali da se sruši Vučić

    zasto bi ovo zapadu odgovaralo???

    a ovo drugo

    Npr. to mogu postići tako što će natjerati Vučića da kopa po svaku cijenu, a istovremeno podržavati opoziciju da ga ruši zbog tog istog kopanja. Na kraju Vučko padne zbog ogorčenosti naroda, a ovi novi jbg. sad moraju kopat, jer je već svršen čin, gotova stvar, nema nazad.

    je samo po sebi nebuloza je su projekti zapocezi za vladavine demokrata, otprl donet neki zakon da onaj ko nadje ima pravo eksploatise sve pocelo pre 20 dina

  18. Mislim da Zapadu najviše odgovara da se kopa, ali da se sruši Vučić

    zasto bi ovo zapadu odgovaralo???

    Pa rudnik im svakako odgovara, taj dio je neupitan.
    A kad rudnik već dobiju, koji će im Vučić nakon toga? Ako imate kont da im treba Vučić da bi priznao Kosovo, mislim da to nije realna priča, on je već 12 godina na vlasti, pa još nije priznao. A de fakto je ono nezavisno i sa njim i bez njega, da je neko drugi, ne bi mogao isto zaustaviti te procese.

    Možda bi im više odgovarala neka više prozapadna opcija, ukoliko imaju i zeru iskrenosti i ako žele da IKAD ovaj region integrišu u EU.
    Međutim, ako to ne žele, i ako je sva njihova politika u potpunosti lažna, onda im možda baš i odgovara Vučko, da sjedi vazda na dvije stolice, da kao bude izvor neke nestabilnosti, i da im to bude izgovor da nas nikad ne prime u EU, već da nas uvijek koriste kao neki poluanarhični komšiluk u kom mogu sprovoditi svoje prljave poslove koje ne mogu u EU.

  19. ocekujem neki jovurov koment kako bi zapad zeleo da skine vucelu zbog

    D E M O K R A T I J E
    E
    M
    O
    K
    R
    A
    T
    I
    E

    i ljuckih sloboda neka sorosevska baljezgarija

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.