Prijava

Ne lupetaj debilko
Prošao si pored 100 riba koje su imale vrh hirurga i nisi izvalio sad jedeš govna

A tipa silikonjare iz bg klubova bi svi vi sto vam se kao gade jebali da mozete samo tako

pa ja bih jebao brat bratu 90% žena, kakav ti je ovo argument
"e gambi ne sviđaju nam se ribe sa silikonima koliko i prirodne"
"TO JE JER NE MOŽETE DA IH JEBETE"
msm ne mogu ni dženifer aniston pa drkam na njene slike, privlačna je, a da stavi silikone bila bi mi znatno manje privlačna

Zato što je maslinasta Grkinja

Bohore, nešto što je toliko iskompleksirano da ide i smara hirurga da joj pravi lažne sise, ne želim u krevetu iz mali milion razloga, prvo i prvo takva sisa beži iz ruke

Uzme hirurgu koji treba da nekome presadi srce 15 dragocenih sati koji su nekome mnogo potrebniji iz čistog hira, pišam se uzgred i na takve hirurge, lekarske etike bez

Shvataš li sada zašto vas smatram majmunima, sve vas plastične

I Maestro sponzoriše takve tuđim parama naravno i diže im cenu i onda se siromašne devojke pate i imaju kompleks pa naposletku i one gledaju da dođu do dva litra silikona u sisama, zločin rađa zločin

gamby nemam nikakva poklapanja sa takvim ribama, ne privlace me a verovatno ni ja njih, glup ti je zakljucak dosta i mislim da proizilazi iz sopstvenih nesigurnosti nekih
moja sadasnja riba ima 10/10 sise da se ne hvalim sad

prosla je imala one pljosnate zato sam je i ostavio

Što joj nisi ugradio silikone ako ti je samo do sisa, sisavče

Nađi milfaču da ti ispuni fantazije majmune

Najteže je biti čovek, izgleda

rekao sam ti da mi se ne obracas jebem ti mrtvu majku

I neću, nikad više

Aniston je mislim Grkinja po jednom od roditelja, možda i oba. Mislim da je i rođena u Grčkoj, davno sam to čitao, tipa dok su još dvehiljaditih izlazile u Blicu adrese holivudskih zvezda, pa sam zvao telefonom i tražio da objave adresu Rene Zelveger

Ahahah al sto likovi ne mogu da prihvate da neko ima drugaciji ukus nego odmah "vi to govorite jer ih ne mozete jebati, hurr durr".

Mislim ajde za gambija mi je logicno, on se u glavi zaustavio na nekih 15-16 godina, pa uz taj period mogu da razumijem i lozenje na ovakve, al opet, presmjesna je prica "vama se ne svidja nesto sto meni da, e pa ljubomorni ste"

Plus, silikonke moze jebati svako, ako mozes da priustits tipa ljetovanje negde a da nije Sutomore, mozes i da izjebes milion silikonki, pun kurac ovih vonabi starleta sirom drzave, a nisu sve bile u parovima pa da naplacuju po par hiljada evra. Da ne spominjem ove volonterke po splavovima sto puse kurac za placeno pice ili mali Njamb.

Jednostavno vecina ovih po Srbiji (a i sire) izgleda bas odvratno i neprirodno, bukvalno neke kvalitetnije uradjene trandze izgledaju zenstvenije od njih

Od samoubice do Roka Sifredija

ja se jednostavno ne lozim na taj BOMBASTICNI izgled nego vise volim da izgleda riba kao da joj je majka najbolji prijatelj a da se jebe da raskiva daske od kreveta