Prijava

Ne vidim potrebe da se ostavlja samo komentar + bez riječi ikakvijeh. To mi onda djeluje kao reklama za plusadzije i nekako mi djeluje kao da traze nazad uslugu za uslugu te plusadzije. Moze se riječima izraziti komentar ili zadovoljstvo odredjenom definicijom

Dobra. Dodji na fudbal

Može, mada i ja nekad lupim samo +

Kojim ćeš to složenim algoritimom da namestiš da može da se ostavi komentar ali ne može da se stavi "+" u taj komentar?
Ovo više stvarno nije zanimljivo Sevaste.

Algoritmom ubacivanja špijuna na sajt. Ja ću prvi prijavit sve kod kojih vidim u komentarima plus. Onda će njih moderatori preko koljena pa po guzici

Algoritmom ubacivanja špijuna na sajt. Ja ću prvi prijavit sve kod kojih vidim u komentarima plus. Onda će njih moderatori preko koljena pa po guzici

Upravu je covek.
Smorili su vise takvi komentari.Mora da rolas skroz do kraja da bi (mozda) video neki pametan komentar.

Moze da se kaze :"Bravo care,defka ti je odlicna i zanimljiva." ne mora samo "+++" ....nije da ja to ne radim.Radim i ja.Jbg.Navika.Ali bilo bi dobro da se ukine.

ništa da se ne ukida, ali da se preporučuje i teži ka tome, to da. Fora je da oko ovakvih predloga uopšte nije potrebna neka "zvanična odluka sa vrha" štagod. lepo se svi trenutno aktivni članovi dogovore, počnu od sebe i sugerišu drugima i tako :D

mnogo je efikasnije nego zvanično ukidanje bilo čega..

Imas pravo Surovi :DD

''Моле се корисници сајта да, ако немају никакав смислен коментар на дефиниције, не остављају коментаре попут ''+'' и сличних варијанти које аутору дефиниције поручују само да им је дат плус и да им је дефиниција добра. Ово се нарочито односи на кориснике који остављају на десетине копи-пејст коментара, и тиме затрпавају остале коментаре. Ово ће убудуће бити посматрано као самопромоција и третирано као спам, те ће аутори који се не придржавају овог правила бити бановани на најмање 24 часа.''

Извор: http://vukajlija.com/forum/teme/2488#post_264502

eto, ima i to vidiš :) ovaj džimi samo nešto piše, a niko ne čita.

Jebote, ajde malo pročešljaj forum pa otvaraj teme. Nije ovo prvi put da žvaćeš već prežvakano...

Je l' smem onda da ostavim onda kao komentar: ".!."?

Bolje stavi: 8==o ((

to kad si bas odusevljen.

ili jednostavno napises, alal ti kurac rutavi!

8==o ((
То је за пвновање.