Prijava

...као што је некада било на вуки оно шта ја знам мајстор,ултра-мајстор по степену популарности...
али да то нпр буде прикачено,тамо гдје нпр код модератора пише модератор код хејтера хејтер итд...
тек толико да и други чланови имају неку етикету...
не знам јесте ли ме сконтали пошто сам много неразумљиво рекао ово?!

Iako sam se registrovao relativno skoro, na neki čudan način kontam šta si rekao.Slažem se, to bi bilo lepo, ostaje samo da namolimo Kaizena da namesti.

Misliš da se vrate titule. :) Ili rankovi? :))

I za jedno i za drugo sam :)))

гамби управо тако :)

Mislim da neće pokazivati realno stanje kvaliteta autora usred današnjeg trenda hiperlajkovanja i štancanja postera. Protiv

Pa ne pokazuje ni popularnost, pa se jos uvek koristi.

Kad si već pomenuo, interesuje me kakvo bi stanje na sajtu bilo i da se popularnost ukine. Koliko bi "takmičara" otišlo.

Pa ostalo bi nas ukupno deset.

Mislim da je ipak više ljudi kojima palčevi nisu jedina motivacija provođenja vremena na sajtu. Možda bi se i neki stari autori vratili. No, nebitno, ja to samo hipotetički pričam, ne vredi filozofirati oko toga.

Zasto ljudima lepiti etikete?
Ko jos voli da je etiketiran.

Ajatol Husein Alija: Čoveče, ne postuj ako ne znaš o čemu se radi...

Lestat, teško da će se vratiti, nisu oni zbog toga otišli. Smo mentol može zbog toga da napusti sajt.

Ajatol Husein Alija ima pravo. To je nepotrebno stvaranje slojeva, koji su pritom i nerealni.

јбга сурови мени је то било симпатично да свако има неки назив и степен...ако ништа нек вукајлијаши на некој теми предложе степен његово име и шта се треба урадити за његово постављање...мени еј то било сасвим ок...и онда се бориш да будеш неки виши "левел" ;)

jeste sa te strane super, ali se igra nikada ne resetuje i isuviše zle krvi se stvara posle određenog vremena zbog relativno nemoguće misije dostizanja nekih autora.

sa druge strane, ako se vrati ono da svako ima svoj specijalni naziv titulu, opet se stvara neka lažna aristokratija koja je kao zaslužila da ima to više od nekih drugih. Recimo ti bi tu titulu eventualno dobio za godinu - dve normalnog vukajlijsanja ili 4-5 meseci bolesnog, što je izuzetno nepošteno.

јбга сурови па непоштена је и популарност па опет стоји,и ту ликови плагијају ал плагијају па достигу неку ај зз популарност,а људи који су овдје већ неко вријеме немају је......ја сам ово више ради фазона предложио,пошто је било онако мени забавно кад сам тек дошао а сви имали неку титулу :)...
можда има неко међу-рјешење...?!

Potpuno je glupo da se uvode stepeni za clanove. Smisao sajta je da definise.

Najbolje definicije koje sam citao su ocenjene veoma nisko.

Nek svak pise sta hoce, dok ne vredja druge ljude.

A, tebi bi Čiča, ponajmanje bilo u interesu da se uvedu stepeni, jer bi ti prosečna popularnost jedva prelazi 14 poena.

A, slažem se da je nerelna i nepoštena.

цупиц дечко не знаш о чему причам зато не контам што се убацујеш...каква болан просјечна популарност ?!
а заболи ме знаш већ шта за популарност,да сам као доста људи овдје па да штанцујем дефке ко ненормалан могао сам еј имати и преко 10 000...али није то то...
стојим иза свог приједлога..

I ja se još uvek slažem. :)