Prijava

Чујте и почујте љубитељи глупих и незанимљивих, па чак и узалудних, шта више временогуљачких игара!!!
Дошао је тренутак за револуцију игара на фуруму и ето дође и тај дан да се учини огроман помак граница форумоиграрија!

Правила игре су следећа:

1. За почетак 10 чланова максимално учествује да не дође до конфузије а касније ће се границе песка ширити и број кофица, па и понека лопатица ће се наћи за оне који не могу да приуште кофицу и лопатицу.

2. Сваки од чланова је дете од 2-5 година и има одређену личност и бира од понуђених:
Мерци - 2год, емо клинац
- 5год, ћелава клинка опседнута копањем рупа у песку
Сос - 3год, дугокоси клинац који не може да се отараси мува и стално је нервозан
ГЗМ - 2год, менално изазвана клинка која обожава да лопата унаоколо
Ен_Доттер - 4год, високоинтелектуала клинка која неће почети "рад" у песку без елаборације ситуације и негације дегустације информације
- 5год, искомплексирани алфа мужјак који је стално угрожен
Гамбз - 4год, алфаженка која "објашњава" другима да треба да копају за њу а не да се само "зајебавају"
- 3год, обичан клинац
Мушкатла - 4год, обична клинка
јНз - 2год, сирома дечак без кофице и лопате а добра душа (наивчина)

3. Свако се бори за превласт за територију и алат

4. Рол плаз је обавезан

5. Исти члан не сме да постује 2 пута узастопце - чека се реакција других

6. Без јебеног спема и осталих срања. ДАКЛЕ САМО 10 ЗА САДА

Ај сад нека први изабере личност да не испадне да приви бирам и започни причу од чији год са си кућа!

2год, емо клинац

JA JA JA JA
- 3год, дугокоси клинац који не може да се отараси мува и стално је нервозан

'Aj, ja ću da budem naivčina.

ja ću ovu mentalno izazvanu što kopa unaokolo

Ja sam ionako naivčina.

:uzima vlaznog peska u lopaticu i zafrljaci u vis nebi li pogodio muve...sve pada emo klincu po ledjima:

- 4год, високоинтелектуала клинка која неће почети "рад" у песку без елаборације ситуације и негације дегустације информације

: naivno gleda okolo pokušavajući u svakom da vidi dobru i čistu dušu :

:хммм вероватно да овај песак не би погдодио мету да није дуно ветар.. али кад мало боље размислим до ми је дало идеју... не не не песак не лети сам по себи... ДААА!!!!:

: почиње да копа рупу како би заштитила будући замак од ветра:

:emo klinac kmezi:

:valjda me niko nije video...dobro je...gledaj dole i kopaj, kopaj kopaj...jebali ih zamkovi...:

Ja sam:
- 4год, алфаженка која "објашњава" другима да треба да копају за њу а не да се само "зајебавају"

- 4год, обична клинка, stoji sa strane i posmatra... Za sada.

Alo, manje zabušavanja - više kopanja!

:kopa po pijesku lopaticom sa suzama u ocima:

Па не мозе тек тако... моја пво да се види кава...квала... кавалитет песка, па да се онда види која јопата ваља...

:ne znam jel gori onaj mali kreten sto kmeci il ona kucka sto nista ne radi i sere po svima....pokazacu ja njoj...iskopacu rupu samo za nju da upadne unutra:

ави... ја цам емоооо... шмрц... шмрц...

:Pridružuje se kopačima, ali je idalje sumnjičava... Hoće li taj zamak ispasti kako treba: