Prijava

Svi znamo da je bilo mnogo nezadovoljstva zbog brisanja definicija dana. Neki su čak i teatralno odlazili sa sajta dok su ih ostali članovi vukli za rukav i drali se "Ostani!", ali njihovi povici bejaše nebitni, utonuli u teškoću koraka neshvaćenih genija.

Hajde, ne stidite se. :)

Evo, men' se plače za onom "Stariji brat", baš je bio dobar sastav. Razmišljam da ja definišem mog dedu, pa deda mene i onda tako svi da se porodično definišemo.

I 'oću i da znam šta je sa današnjom, jer verovatno bi bila super kao i većina drugih definicija dana.

Ja se sjećam jedne ali ne znam tačno kako je glasila (ni čija je bila).
Primjer je bio nešto kao:
" A: 'Jesi vidio kako Maja ima dobru sisu?'
B: 'Vjerujem' "
A definicija je i bila za "vjerovanje" ili već nešto slično.
Eto pišem čisto da ne plačeš sam. :)

То је она мотикина , она је била онако überkul , ал јеб'га...

Иначе та за старијег брата је била онако баш слатка и весела баш ме је подсетила на време кад ме је старија сестра лешила од батина мојим дрвеним мачем... И подсетила ме на оно кад сам ја мог млађег брата ( не рођеног ) развачио од батина кад ме зеза... Штета што не могу шљокице да се ставе преко текста дефиниције , баш би лежало на ову...

Ja placem za onom o "mojoj bivsoj devojci", greota majku mu sto je jedna takva definicija izbrisana :'(

Današnja je nepravedno obrisana kao plagijat, samo zato što je ista kao neka druga definicija. Šmrc.

Ja se smejem moderatorima u lice i kažem NEMATE ŠTA DA MI OBRIŠETE!!!

Ne smirujem se tri dana, sve otkako je obrisana "Stariji brat" definicija. Bila je tako revolucionarna. Jeste da sad malo ženski plačem, ali muka me naterala. :(

Pustite "Ne daj se Ines" i setite se ove Vukajlije.
:((

Уу брате који некропост.

одакле копа овај теме јебено