Prijava

Da vidimo vaše..

:)
ne mogu da verujem :D
hvala sto si pokrenuo lavproblems revoluciju na Vukajliji, mi, obicni smrtnici, vecno cemo biti zahvalni :))

ova tema ce da bude "Kutak za Emose" :)

Sos!!!!! Postuj ravnopravnost polova na ovoj temi. :i dalje mrzi definiciju:

Ja sam zaljubljen u jednu vukajlijasicu, ali ne znam kako da joj kazem! Ona ima lepu kosu i volim da je gledam dok pise smajlije... Ponekad se posvadjamo i ja sam onda tuzan. A mislim da je i ona jer se brzo pomirimo! Ponekad je vidim kako se dopisuje sa drugim vukajlijasima pa budem ljubomoran. Odem da joj citam definicije i udaram minuse. Kad vidim da je prestala odem na cet i napisem nesto bezveze, kao da me nije briga kako ce ona da reaguje. Kad vec postanem nestrpljiv okacim youtube snimak neke pesme koju ona voli. Otkrio sam svoju tajnu nekim drugovima sa vukajlije. Neki su rekli "Da da, ona je super!" a neki su rekli "Sos ona je luda! Mani se nje!" a ja mislim da su ovi drugi samo ljubomorni... A najvice volim kad ona i ja ostanemo na cetu sami :) tada se najlepse slazemo. Mislim da me vara....mislim da se sa jos nekim vukajlijasima dopisuje preko PVTa kao samnom. Nekad planem zbog toga, i pocnem da pisem razne nebuloze. Nebuloze su upravo ono sto i dobijam sa druge strane posle toga. Ne znam, uvek su mi nebuloze bile okey, valjda tako treba. Necu vam reci kako se ona zove, recicu vam samo da joj se na > zavrsava ime.

Uh da je Rockanglel tu pa da raspali...

Dragi Vukajlijo,

Imala sam odnos sa bocicom dezodoransa,sad mi kasni,da li sam trudna,ili dzabe skupljam lovu za abortus?

Sos, mislim da znam na koga mislis...ne zato sto ima > na kraju, nego zbog smajlija :D
Sto svi pricaju kako je rokejndzel mnogo pricala? :D
DF, obrati se ginekologu!! Prilikom guranja dezodoransa moguce je da si povredio/la unutarnje organe za razmnozavanje i da nikada neces moci da ostanes trudan/a, ili, ukoliko je jos nekome od tvojih ukucana pala slicna zamisao na pamet, a ima polnu bolestinu, moguce da si se zarazio. Mozda imas sidu :O

Draga CrnaBo,

Hvala na iscrpnom odgovoru,obecavam da je ovo poslednji put da to radim.

Dragi DF,
sledeci put pokusaj sa barbikom ili sargarepom!!
Ukoliko pozelis da koristis barbiku, postaraj se da je ona cija se glava ne skida lako.
Pozdrav!

ja sam najnesrećnija u ljubavi od svih vas! sad tišina.

Kris, podeli sa nama svoju muku.

Kris, ako ti nešto znači, mi te volimo :)

Jedini(pravi) ljubavni problem je kad nema ljubavi, sve ostalo su sitnice :D

@banic: To što si napisao je više za ovu temu http://vukajlija.com/forum/teme/5977

:)

Sos, mladicu, mogu Vam nabaviti neki broj simpaticne tete sa Kacke ili Rumenacke petlje, da istresete visak energije i, ukoliko Vam se posreci, pronadjete pravu ljubav.
Draga Snalice, ovaj problem je veoma cest u godinama u kojima ste ti i tvoja prijateljica. Svaka mlada devojcica, uzrasta do 12 godina, mora da zna da je iskustvo veoma bitno u starijim razredima. Stoga preporucujem sto ranije upustanje u odnose, i to bez kondoma, radi podizanja nataliteta, a i covek je u braku, dakle, pretpostavljamo da nema polne bolesti. Reci joj da koraca napred i ne plasi se!
Vasa Saveta