Prijava

Jes da svi mrzimo defke dana, na neke dajemo i minus, na neke damo i negativan komentar (što je jednako ekstazi...javni hejt defke dana)...
al ima tu jedan problem.

Naime, kad obrišete neku defku dana, zašto umesto nje ne stavite drugoplasiranu kao što je i red? Moj predlog je upravo to...

Ni meni nije jasno. :)
Thumb up za predlog.

:)

Hvala, hvala, da kazem i ja nesto korisno :)

"Jes da svi mrzimo defke dana"HAHAHAHAHA,Ovo moram u sig da stavim,oznojio sam se od smeha,Vlaju za Ombudsmana :)

nemoj Duncane, pa nisam ja tolko ružan, pa još i takvo ime da imam :)

Ne stvarno, možda je drugoplasirani zaslužio defku dana, a brisanjem prave defke dana, niste samo kaznili autora prve (ovo u slučaju ako moderator ne izbriše svoju ili na zahtev), nego i drugoplasiranog!

bilo bi najbolje da ih uopšte nema.

pa bilo bi...al kad ih već ima, nek budu kako treba...ako ti treba moj glas za ukidanje njihovo, ja sam za, al sad kako je...ne treba da se sakate...

nego Surovi, imam primedbu na tebe, nisi mi odgovorio na jedno pitanje...

+ за предлог , ја сам ово већ предлагао , али сам добијао само одговоре сличне Суровљевом посту горе

potpuno ste u pravu.
@vlajkoseljak: ne znam :) ako kažeš da nisam, onda verovatno nisam. nećemo oftopik ovde, pitaj negdi gde dolikuje :)

evo sad ću da ti linkujem gde je dolikovalo :)...nije ni neko pitanje, al bilo je direktno upućeno tebi...nit će me pa tvoj odgovor nešto prosvetliti :)

ću ti pustim PVT ipak...

Ne! Ovako mi se svidja...navodi ljude na razmisljanje zasto je definicija uopste obrisana. Definicija dana je nesto sto treba prevazici :)

To pričaš zato što ne možeš da ih napišeš, a? :)

Sve bi bilo lakse kada bi se uvela definicija poludana, cetvrtdana, sata, minuta i sekunde.

Ja sam protiv rasne diskriminacije.

Evo ja sam za kompromis.
Kada obrišete definiciju dana,postavite umesto nje neku moju definiciju.