Prijava

Imam predlog da se omoguci clanovima sajta da imaju jednu private stranicu na kojoj ce moci da zapisuju svoje ideje i definicije koje bi kasnije objavljivali. Da ne bismo korisitili notepad, mobilne telefone i sl.
Sto se mene tice, ne morate, ja sam se snasao, ideje kucam u okviru menjanja privatnih poruka koje sam slao nekim clanovima. Razmislite o tome. Hvala unapred.

Koliko li ste vi onda pametni ako vam nije dosta 5 definicija dnevno... E sto ja nisam vako pun brilijantnih ideja...

http://vukajlija.com/forum/teme/novo?forum_id=10-privatne-poruke&user_id=17161

Roberto evo ti link da posaljes PVT samom sebi...
ako se plasis da kliknes na moj link onda otvori PVT sa bilo kime i na kraju linka ono user_id= stavi svoj broj kao autora

@Sos - odlicna ideja.
@En Dotter - "Koliko li ste vi onda pametni ako vam nije dosta 5 definicija dnevno... " - ja nisam ne znam ni ja koliko pametan, ali jednostavno ponekad nemam uopste ideja, a ponekad ih imam i previse. Ne trayim 20 defki dnevno, samo mrzim kad moram da iz zapisem u notepad ili u mobilni kada popunim kvotu. Zelim vecu fleksibilnot :-)

Оно, мени се свиђа идеја.

Дотер, нема разлога за малициозност.

Što se mene tiče,rezervišite još prostora na serveru,trebaće nam.

Ne mislim da vredjam nikoga ali to je moje iskreno misljenje svidelo se to vama ili ne.