Predstavite se!

  1. Lepi Gumeni,do bola.A od bola sam ja lepsi,cisto da se zna :)

  2. ha ha ha gumeni, bol, pa duncan ferguson, nastaviti niz....? ?? ? marija serifovic??? hi hi hi

  3. Ovo je bilo nisko kao Baja,tuzicu te gumenom.Mi smo,bre lepi ljudi,kakav mario serifovic.

  4. jeste, jeste, i mene moja mama tjesi kad treba :)

  5. Samo ti tesi nas na ovoj temi,pa ce te banovati uskoro :)

  6. ali zato ste pametni, zar ti nisu rekli da ljepota dolazi iznutra.
    moram priznati da me duncan najvise zainteresovao sa svojim def :p

  7. :stidi se i bezi u cosak:

  8. Haha Duncan opet muva nešto :D
    Ja slušam Sinana i mnogo sam kul zbog toga.

  9. Ja sam socket i povezujem aplikativni i transportni sloj...

  10. Ja sam Jovana,i volim da dajem injekcije i da vrsim punkciju vene,tj. da vadim krv,naravno drugima...

  11. Ћао,ја сам ЧИЧА,алтерего Растка Поцесте...али онај прљави дио ;)

  12. Ја сам Антикваран, Сека Алексић ми је десна рука. :Р

  13. Zovu me Cule, inače se zovem Nikola, egzistiram u Kruševcu, imam 17 leta..itd.itd. =)

  14. r00 skraceno od kangaroo. :P Zovem se Svetislav imam 18 godina i ništa pametno ne radim u svom životu. Mogao bih sebe hvalti, ali mi je mrsko. :P Sve što vas interesuje slobodno pitajte. :)

  15. Hola, ja sam alter ego jednog lika, zovem se sixpack, volim da konzumiram alkoholno pivo, specijalno dobro podstiče rast trbušnih mišića.
    Pošto sam ovde incognito, želeo bih da tako i ostane, doduše, sad shvatih da admini imaju moj mail :D

    Admini, I trust in you!!!

  16. sixpack je onaj bend jedan.

  17. и филм исто :)

  18. haha, dodajem ga :D

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.