Predstavite se!

  1. Ja ime ne mogu da kažem... A prezime ne smem...
    Mogu vam reći da sam 91. godište, i iz Loznice sam... ;)

  2. Miloš iz Kruševca...Završio II razred pravno-birotehničkog smera Ekonomske škole, ali ću ipak da studiram psihologiju ili filozofiju. Volim fudbal, pasionirani sam navijač Barselone, slušam domaći hip-hop...Najvažnije je tu ;)

  3. Ja sam masa i masa je ja.

  4. Ћао, ја сам Јогурт и волим столице на расклапање.

  5. ja sam marilyn i skupljam minuse

  6. Ja sam matafaka i ja sam alkoholicar.

  7. Ћао, ја сам Јогурт и шверцујем шпорете из Мађарске.

  8. Погледајте упознавање из 2008, људи само што урино културу нису остављали а ви се стидите да кажете и име :)

    Успут Ја сам онај који Јесам!

  9. Ja sam Hana . ´ 97 godište , vodolija - lav , imam žestok writer ´ s block što se tiče definicija . Živim u Žarkovu .

  10. Ja sam Vladimir iz Kragujevca, 93. sam godište :)
    Pozdrav!

  11. Ћао, ја сам Јогурт и знам азбуку уназад.

  12. Ćao,ja sam Dilan volim devojke sa košmarima...

  13. S obzirom da mi je alkohol isprao mozak , ne sjećam se jesam li već pisao ovdje!

    Zdravo , ja sam Dioklecijan i volim kuhano meso.

  14. Ćao, ja sam Storma, i ja sam luda. I tako. I neću se svađam. I tako. I ja sam dobro dete, uprkos onima koji misle suprotno. Ko je lud, budi mu drug. Refrešujem stranice da bih uživala u trepćućim promenama gugl reklama. I tako.

  15. Cao, ja sam Ivan . gg wp ...

  16. Здраво свима, зовем се Урош!

  17. Cao, ja sam Vito :D. '94 godiste, iz Prijedora (BiH) nadimak po Clash-ovoj pjesmi. Ne volim emose, neonaciste i pretjerane sabane. :)

  18. Здраво ја сам Марко, и имам проблем с алкохолом....нема га више :(

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.