Predstavite se!

  1. ја сам костја, и режираћу филм са Анђелином Пит...:Р

  2. Ja сам Захарије и глумио сам са Анџелином Пит, али тај филм ћете гледати кад опет буде пожелела да буде у центру пажње. Ха!

  3. нешто се не сећам да си играо у мом филму...ал добро...

  4. Зато што је то само Анђин и мој филм.
    Тад још није била толико извикана, и беше много хоћа него сада. :)

  5. andjelina pitt ce glumiti mene, a vi kako hocete

  6. ja sam marilyn i imam najljepsi avatar na vukajliji

  7. Ja sam Crna i sad sam cistila paradajz.

  8. @CrnaBo, ti beše ona zaleđena duša?

  9. Edmonde, mozes me zvati kako hoces, pare ostavi na stocicu.
    :)
    Sto?

  10. Zenoooo, oces da mi budes supruga? xD inace ja sam Rale..dos'o i ja da se upoznamo malo.. =)

  11. ja sam marilyn a da sam u antickoj galiji zvali bi me tegla meda koja hoda :)

  12. Ја сам Урош. Можете ме звати Урош.

  13. Мис'им...Оставите поруку. Ко први њему три киле чварака + ајвар по жељи (зато што сам тако добар :))

  14. Ја само желим да пожелим младенцима дуг брачни живот...Амин!

  15. ja sam marilyn i glasam za sex revoluciju! stara fora ali samo sex srbina spasava!

  16. Ћао, ја сам Јогурт и зовем се Герасим.

  17. Zdravo, ja sam zalutala, rekla mi mama da odnesem baki kolace.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.