Prijava

Jer normalno sve na ovom sajtu se vrati ko bumerang iz raznoraznih razloga, a najčešći su: glupost, sujeta, trka za virtualnom slavom i totalna net nepismenost kod pojedinih autora i nerad moderatora.

Bili su tagovi, bila je popularnost na postere, bile su slike, bili su video klipovi, bilo je prevara na omiljenim definicijama i slično.

Zato iskreno molim Kaizena da ne sluša nikoga ovde sa svakakvim predlozima nego da sad posluša mene šta kažem u naslovu.

Toliko!

Svi ste mi dosadili sa kuknjavom...

Bilo je i dobrih predloga.

Znam...bilo je...i ja sam ih podržavao, i uvođeno je dosta novog ovde...al ne može ti ljude da naučiš nekim stvarima, gamby...al...
http://vukajlija.com/zabava/posteri/6324

a jel? a ti bi da tvoj predlog bude zadnji? e nes...:)

znaci ti mislis da to jebe nase koke a nije pevac

jes...pa nose kockasta jaja :)

pa stvarno, sose, kaži mi bar jedan racionalan razlog zašto uspemo da svaku dobru ideju okrenemo naopačke...

i da oću da je moj zadnji :)

Ja se slazem sa vlajkovim predlogom, ali samo zato da bi moja ostala poslednja. Uzdravlje, zivi bili!

"kazi mi bar jedan racionalan razlog zašto uspemo da svaku dobru ideju okrenemo naopačke"

1. Zato sto se plusevi racunaju u godine radnog staza.

2. Zato sto, kad se skupi dovoljno pluseva, dobija se crno na belo da si faca na Vukajliji i zene skidaju gace kad im pokazes to.

3. Plusevima moze da se pokrije krov na kuci ako vetar oduva crepove i zato ih nikad ne mozes imati dovoljno.

ma ljudi su čudna sorta...nema tu pomoz Bog...