Dakle, filmovi

  1. Filmotopia je HD, minimum reklama i lako se gase, ovi nisu baš tako user friendly, ali je isto dobar kvalitet. Najlošiji kvalitet je na filmoljupci.com i vojvodina.net, ali tamo ima stvari koje nema nigde drugo.

    Filmotopia ima dobru povezanost sa serial.com - tamo gledam Walking dead onlajn, HD kvalitet.

  2. Свеједно, ни приближно добра компресија као код YIFY-а. Мени је и даље драже да сачекам пет минута да се скине филм па да га гледам као човек, него да се јебавам са тим сајтовима. Рецимо Relatos Salvajes је драстично слабији снимак од оног што сам ја гледао, а неке филмове је штета гледати са таквим снимком.

  3. YIFI je nešto posebno, ne možeš porediti njihove torente sa bilo kojim onlajn sajtom. Moj problem je što mi je na ADSL vezano tri STB-a pa delim 20 gb protoka na 4 uređaja i onda mi se filmovi skidaju relativno sporo. Kad gledam onlajn imam dovoljan kvalitet za moje potrebe, a ne čekam ni malo.

    Skidam torente samo kad naletim na veoma sporu vezu (opterećenje i slično) ili kad je u pitanju neki od malo starijih filmova kojih nema na onlajn sajtovima. Da, skidam i Doctor Who seriju jer je na torentu pola sata posle premijernog emitovanja, a na onlajnu kad dobijem tek posle par dana.

  4. E dobar je i AnoXmous. Mada su mu fajlovi nešto veći. Kod Yify-a je zvuk nešto slabiji. Ali dobro, nije da smeta nešto značajno.

  5. Odgledao Everest, dobar film, dosta snjega i hladnoce.

  6. jesi se smrzo ko pička?

  7. bio sa ribom, ona je picka

  8. BVDLGA, vredi li otvoriti prozor prilikom gledanja filma, zbog totalnog doživljaja?

  9. bvdlga, brt, imaš li ti dozvolu za planinarenje?
    http://i.ytimg.com/vi/FlReIMS0JV0/hqdefault.jpg

  10. izijem flips
    hej frajeri ko je gledo filmove gledo je, ja se sutra udajem!! xD

    Flipse, jel ti dragi iz dobre kuće?

    Nego, ovo obavezno pogledati.

  11. http://www.imdb.com/title/tt0405159/?ref_=ttawd_awd_tt

    odlican, hilari i istvud prebili glumom, ne znam zasto friman oskara, mislim odlican ali.. verovatno slaba godina bila :/

  12. Armine sad pustam film ako budem skrcao 2 čuke vremena ugasio sh

  13. u brt boh ovo ti je oldskulština

  14. Drago mi je ako je tako. Drago mi je zbog Armina.

  15. jesi gledao onaj juce?
    ja tek sad dvjk od mil dolara, nznm kako

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.