Dakle, filmovi

  1. Sad taj pustam kralju. Od juče

  2. Djevojka ok skroz je

  3. podeljen je film u vise prica da se ne zbunis hah

  4. Kralju šater ajland mementa i baterflaj sam ukovčo na jedan zajebavaš li me

  5. Ček kuva na farmi sada pa pustam

  6. sta kuva cek? ha ha ha

  7. Svađaju se šta kurac
    Seme ti jebem krvavo objašnjavala

  8. Ne ne ja sam se malo pošalio, kao Ček je osoba neka i on sad kuva na farmi kao :DD

  9. Odličan ArminevanBurene

  10. Napiši mi ovde ili u PVT 5 rečenica o filmu sa tvoej tačke gledišta

  11. gledao je relatos salvajes makarone ne devojku :D
    odlican film brt, sta da ti kazem, ne merem sad srati nesto, nemam tastaturu ipak :/
    prica za burazerima na putu i kad klinac udari trudnicu su mi mozda najbolje, mada svaka je sjajna na svoj nacin, sa drugacijom porukom

  12. ahahahha pa ispojlovah mu
    moram editovati xD

    meni je svadba jedino preusiljena, oni sa autima i bombaš dobar rejdž ispoljili
    bombaš legenda, jebo im je mamu haha

  13. Bombaš borba sa sistemo, brat klasičan. Jeri su povezane priče ja nisam primetio :(((

  14. Odgledah trtic Inside out, mlogo bolje mi izgledalo na trejleru, mislio sam da je nesto musko-zenski odnosi jebanje majke, kad ono kita.. Ali gledljivo, fino zamisljeno,staznam. Malo gej.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.