Dakle, filmovi

  1. Meni je i svadba u Relatos Salvajes dobra priča, taj suptilni upliv iz idile (početak jebeni Tajtejnijum od Gete,to je to) u krvoproliće, poprilično realan plot sa neuračunljivim osobama.. najbolja priča - braća sa automobilima.

  2. Meni je i svadba u Relatos Salvajes dobra priča, taj suptilni upliv iz idile (početak jebeni Tajtejnijum od Gete,to je to) u krvoproliće, poprilično realan plot sa neuračunljivim osobama.. najbolja priča - braća sa automobilima.

    Meni ona prva u avionu

  3. ona sa tijanićevim sinom je naača

  4. Misliš Mitrovićevim? :)

  5. http://www.imdb.com/title/tt0203119/?ref_=nm_flmg_act_44
    film nista posebno, ali zato ben kingsli preozbiljna lobanja, zasluzena nominacija, pokidao

  6. Arm zašto nisu povezali nekako priče u onom filmu i da bude 10 od 10?

  7. jbg, mozda je bolji fazon ovako staznam

  8. Da jeste ja te ne bi pitao kralju
    Ovako može da se snimi ko 5 kratkometražnih filmova jbg

  9. Можда су сви који су зарипили сахрањени на истој парцели. У мање, више исто време. Ђембела куварица заглавила исту ћорку као минер, а Митровићев мали и она конобарица се узели у истом хотелу као ово двоје на крају.

  10. pa u svima je glavno jedno: OSVETAAAA

    ameri prave rimejk za 5 godina i nubare misle da je američki original
    gg

  11. Оног буразера што нуме да намести гуму глуми Том Круз, а реднека Брус Вилис.
    Политичара/Мафијаша Клуни, дебелу куварицу глуми Еди Марфи, минера Бен Стилер, овог буржуја чији је син згазио трудницу глуми ћале из Америчке пите, а брачни пар глуме Риз Витерспун и Хју Грант. Наравно, баштован ће да буде Раде Шербеџија.

  12. Odličan film Makarone

  13. Armine daj još neki koji gledao nisam

  14. Ili Marsovac gde sadi se paprika ili krompir

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.