Dakle, filmovi

  1. Pore Al Paćina i Stetama naravno.

  2. Stalone i Švarc stop

  3. Stetama naravno

    Bohore, ljubi brat izloguj se lololo

  4. Ne zajebavaj se sa doktorom ozb

  5. Ја сам имао незаборавно искуство с тим филмом.

  6. Džanki, film u kojem se radi o svemiru ili o nečem apstraktnom, a u kojem nema puno droga je bezze.

  7. idem vjeceras da gledam pa eto da znam na cemu sam

  8. Rekoh ti ja, ako nema droge u scenariju, mora biti u krvi gledaoca.

  9. aha, humor...kontam heh

  10. Nisu ljudi nesto odusevljeni dzanki ali verujem da je jedino u bioskopu sto valjda pogledati dok ne izadje spectre... Mada ovaj tip filmova je izgubio smisao posle interstellara, sve posle izgleda mlako

  11. bas je ishypeovan film to me je od pocetka brinulo

  12. Genijalan film, neočekivano za Eštona, film je totalno gledljiv i zanimljiv. Posle toga su snimili dosta varijacija na tu priču ali ovaj je zaista odličan.

  13. скидам одмах онда

  14. Ештон максимално изненадио, као Џим Кери у Итрнал Саншајну и 23-јци, мада је незахвално поредити.

    23 мислим на филм не на бус џДДДдд

  15. Hahaha džanki nooob gleda film u bioskopu

  16. kako su lose prikazali izi ija u strejt auta komptonu...scena sa kolima kad staje i gleda u bilborde i zagleda se u reklamu za kronik i kao place onako tuzno vozi phahahah...jednostavno ne mozes zamisliti izija da radi nesto tako,nikako,evo zamislite skaj vikler i timbe snime 20 godine posle nigrutinove smrti dilm u kojem ga prikazuje i takvoj sceni,mozete li zamisliti ista nerealnije...e jos nerealnije je zamisliti izija u takvoj sceni

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.