Prijava

goranče pročitaj opet, vi koje ste pravili

jel imate neke liste "must watch" filmova koje ste vi pravili, recimo top 50 ili neke spiskove odgledanih/neodgledanih?

ova lista imdb je beginner nivo, od nje svi kreću kao što sam i ja odavno, a pregledao sam dobrih 80%+ filmova već sa nje. ima dosta precenjenih, bekstvo iz šošenka je prvi eto ,a to je možda najjača osmica od ovih sa liste.

Zanima me smatra li autor sajta Vukajlija "Ollanik" da je Drive najbolje kinematografsko ostvarenje naše generacije?

u da, jeste Bar fejl
trejler je bio kul, ali film nista specijalno
ludi beskucnik par ludih scena i to je to
ono provlacenje kroz rupu je bas brutalno :D

i da, cupi je odlicna

pregovarač sa s.l. dzeksonom ok za pogledati na tv-u dok lezis na trosjedu i grickas cips i boli te kurac za sve

neverna zena sa ricard girom ok za pogledati isto tako, dobro opisano kurvanje sa zenske strane

prije neki dan sam gledao pred kraj film arlington road i cini mi se kao lud film
sad cu da ga skinem

http://www.imdb.com/title/tt0071691/ The Enigma of Kaspar Hauser (1974), odlican film, preporuka

Opasan film Labo, glavni glumac inace stvarno bio lud, nasao ga Herzog u u nekom sanatorijumu. Bad boy Bubby ima taj smek, isto.

da slicno bubiju..gle stvarno glavni glumac bio zlostavljan

ne znam sta da mislim, u filmu je pandur son koneri mlad vijao benisija deltora pola sata poslednjih, a benisijo kao bezi jer je kriminalac, i pobegne u sumu i za pola sata skuje sebi macetu hahahaha

Dobar film iz 2017. Ne znam da li je neko kačio, ako nije super.
Wind River

Potvrdjujem Kurajberovu preporuku za Wind River.

ne znam sta da mislim, inception mi je pomutio mozak ljudi! Ako moze neko da mi objasni u cemu je zackoljica sa cigrom?