Prijava

Ups, izvinjavam se, sad video da ne mogu borilački. Evo umesto Aragamija jedan solidan festivalski umobol:
http://m.imdb.com/title/tt0112767/?ref_=fn_al_tt_0

па тачно је то за човека са земље, одлична идеја, али реализација ту и тамо, могло је и боље јбг, сама идеја је баш имала потенцијала, а пише негде на имдб сајту да им је и буџет био прејадан, па шта се могло очекивати

а ово што сам качио је неки други део, скорашњи, не може бити као први вероватно, ал' погледаћу свакако

Nelyubov

Šta znam, očekivao sam bolji film, s obzirom da se pričalo kako je film odličan. Prosek neki, a ceo film čekaš da postane bolji i što je najgore, bilo je mnogo prostora da se to stvarno desi. Ovako, ništa specijalno, moralo je to mnogo više i bolje da se začini.

Eraserhead je nešto totalno drugo, totalni surealizam i nema veze sa onim što si tražio realno.

Kad me rodbina pita sto se ne zenim, ja im preporucim ovaj film. Vise me ne zovu ni na slave. A znaju da je Lincara u pravu.

Vipleš solidan film, premda za ne-muzičara može da izgubi malo interesantnosti, (ako postoji ta reč uopšte).
I onaj ćelav negativac glavni je maaalkice isforsiran.
Vird Al Janković je napravio dobar skeč sa njim:

https://youtu.be/mVt_1lGTUcg

Мени је држао пажњу као да ја свирам на бубњевима. Скоро то нисам доживио гледајући неки филм.

Jeste, dočarava koliko te američke džezere drkaju po akademijama, prolaze kroz pakao kao Nolo protiv Monfilsa u Melburnu lol

Ja gledao Das Boot opet pre mesec dana, jedan od omiljenih filmova mojih.
Sada moram da gledam Gvozdeni krst opet.

Мислим да сам гледао Дас бут на прескоке нешто на ТВу. Скоро ми је искочио у рекомемдед, мораћу погледати кад нађем времена.

Jel se bese u Gvozdenom krstu maleni Slavko Stimac pojavljuje na pocetku?

Jel se bese u Gvozdenom krstu maleni Slavko Stimac pojavljuje na pocetku?

Jeste brt :)
I Adolf Hitler as himself lol

Filmčine 1/1 I jedan i drugi.

Tri bilborda dobar film, Sem Rokvel gotovo siguran za oskara u sporednoj ulozi. Inace najpotcenjeniji glumac danasnjice.

Jel ima ful hd vec,necu djubre da gledam ionako nema nista da valja od prosle

sam rockwell moj najomiljneiji glumac. Najjaca scena novije filmske kinmatografije je u 7 psychopats kad kuca na vrata kuce martijeve devojke i ona izlazi i on joj akze: HAYA KAYA!