Prijava

The Killing of a Sacred Deer mi se vise svideo od lobstera, the florida projest je ok ali nije nesto sadrzajan film.drama u evropskom stilu ima tu realisticnost ali i holivudske ukrase da bude zabavan malo.

Labo, meni nije bio gledljiv uopste, a bas sam bio u fazonu da gledam tako neki offbeat, svima cu da jebem kevu film, i hteo sam da mi se svidi. Ne znam, mozda meni licno nije legao, ali ga ne bih preporucio nikome.

e i ja sam mislio da ce da mi se svidi, jedva sam ga nasao..ok probacu 20 min pa ako mi ne privuce paznju bataljujem

ma do kraja,pitaces se kasnije sta ako je objasnjavao posle,itd

Nikad mi nece biti jasni ljudi koji na 15 minuta filma prekinu isti. Zamisli prekines npr Relatos salvajes posle 15 minuta jer se nista nije desilo a fazon film nikad bolji

Pa ajde pisite o jelenu pitao sam ja jos pre mesec dana malo opsirnihe dajte ajde

http://www.imdb.com/title/tt1683048/ - Dokumentarac o jednom od najpotcenjenijih režisera ikada!

Sto su bezveze ovi novi filmovi, ili ja nemam sluha za njih, gledao sam Room i Manchester by the sea i ni jedan mi nije nesto. Cini mi se da je doslo vreme kada su problemi usli u centar interesovanja filma i publike. Generacije koje dolaze se trude da budu sve ozbiljnije i rade sve sto mogu da sto lepse izbruse sopstvene ljusture i onda dodjemo do toga da pod tim ljusturama nema materijala koji bi mogao da obradi neku ozbiljnu temu na dostojanstven nacin. Manchester by the sea za mene nema verodostojnost i dubinu i radije bih gledao Kad lisce pada nego takve filmove. Za room nemam komentar. Injarituov Birdman je zanimljiv film ali americki. Slabic. Uopste filmovi, osim onih koji te interesuju, su danas cisto trosenje vremena. Nadam se da cete me razuveriti nekim lepim predlogom za gledanje. Koji je savremeni reziser dobar?

Која си ти превара Баргасе, имаш палац на дефкама а немаш одабрану. Како је то могуће?

Da, i ovaj Bergas providni dupli iz aviona, on sad misli mnogo mu dobra fora, bacio je elokventan komentar pa cemo sad kao mi tu da pricamo ko je dobar od novih rezisera, a on ce da sedi za kompom i da se smeje kao Draguljce, pa kasnije da gleda Zikinu dinastiju po stoti put, sa sve poskocicama iiiiiip oooop.

Сантјаго, u Nemačkoj. Imaš li neku preporuku, šta bih mogla ovde da probam?

пишнух ХД

Космајац, neka hvala, uzmi ti kad tako velikodušno nudiš.

Katalian ostavi ove bezveznjakoviće i dodji u ruke pravom ljubavniku ;)

Ne znam samo sta bi bilo kad bi se prava devojka pojavila na sajtu, ponasali bi se ko Arkanovi placenici za vreme rata, Raping game evolved.