Prijava

Pa ono, aj da kazem volim, ali ne mogu svaki da svarim, obicno su tvoje preporuke ok zato pitam, nisam gledao neki film ne pamtim pa reko aj..javljam utiske kad pogledam. hvala brt

Probaj, samo ne očekuj zabavu, više film puca na tu neku umetničku filozofsku notu, mislim da se zbog toga mnogima nije svideo, očekuješ neko sf ludilo, kad ono film tipa npr Stalker. Mada, ja se malo ložim na Natali Portman, pa mi je to pomoglo da pređem preko tog twista. :)

nisam gledoa ni stalkera :/

ne ocekujem nista veruj, ko se mnogo nada mnogo se i razocara vele nasi stari mudri preci

Imaš pivo. Neće me biti nekih 10 minuta, moram da restuifirituikujem zatezni šraf na točkiću kauča.

Natali u Closer boze gospode boze

Sad nisi tu 20-ak minuta haha

Samo moram da te razocaram, kazu da je koristila dublera za guzicu ono gore sto skace u vodu

http://www.imdb.com/title/tt7057496/ prva polovina filma solidna posle kako radnja pocinje da se razjasnjava film postaje glup i iritantan, preteruju sa odrzavanjem napetosti, zapletima
Annihilation (2018) mi je bio skroz ok za ubijanje vremena da ne sadrzi ljubavnu pricu bilo bi mnogo bolje, ideja ima potencijal

Nema veze, nemam problem sa surogat tehnikama. Dobra je riba stvarno, kad ona onako kratko podšišana u V za Vendetu jebe kevu, onda joj treba skinuti kapu. I sve ostalo.

E, sad što se tiče poente filma, pojma nemam. Mada, mislim da je antipod Svemirskoj Odiseji. Kod Svemirske odiseje evolucija se dešava naglo i čisto, gotovo hirurški, pa je zbog toga poželjna, čak i predmet trke. Kod Annhiliationa kreće iz apsolutnog haosa, mešanja talasa svetlosti, zvuka, DNK-a, psihe, pa je nejasno da li se uopšte radi o evoluciji i predmet je straha, sve dok ljudi ne skapiraju da su mnogo više od fizičkog tela oivičenog svešću. Mislim da zato ona stvar što je sve pokrenula i pravi kopije ljudi, da im pokaže šta su bili, samo hrpa mesa, sećanja, iskustava, strahova itd u odnosu na ono šta mogu da postanu. Samo, ispostavilo se da za to još nismo spremni. Za razliku od biljaka, medveda, aligatora i jelena sa pederskim rogovima, koji su to prigrlili bez ustezanja i evidentno se poboljšali. Film nameće pitanje, ko je u stvari ćorsokak evolucije, posebno pri tome da ljudi svaku promenu u životu doživljavaju krajnje ankciozno i katastrofalno.

De još jedan spojler,

Znači na kraju kad ona skonta da onaj nije njen muž, oseti joj se dragost u očima, jer ovaj novi ne zna da se jebavala s crncOm.

Elem,
Shvatio sam pokušaj dokazivanja poente, ali očigledno se podleglo pritisku ovih afera sa zlostavljanjem u filmskoj industriji, pa sve same žene, čak i u scenama sjećanja na seks žena je gore bogtepomogo....ušlo nekoliko ekspedicija marinaca i svi izginuli, ušle dve i p pametne žene i gotovo. Još jedna detalja venišovanjem bolesne žene.

Haha, njoj je valjda drago što je makar i kopija njega živa. Još jedan ugao u prilog tome koliko nam je bitan status qvo, makar i po toj ceni, što je paralela sa Solyariosom donekle.

E vidiš, to me je malo golicalo, što samo žene, mislim da imaš pravo, naravno da moraju da iskoriste za neku političku poruku film, i to je bezveze, ali opet, ona je time što je LJUTI SPOJLER roknula onu stvar zapravo sjebala dalju mogućnost razvitka, pa je upitno koliko je i da li je dobro što je to uradila.

Miriše na nastavak rekao bih

I još jedan momenat, vezan za impulse. Životinje postupaju u skladu sa impulsima koji im isključivo koriste, a čovek baš suprotno, impuls vodi greškama i kajanju (jebanje sa crncem, ne toliko koliko joj je potreban kurac, koliko da popuni tu prazninu što ne zna da li joj je muž mrtav ili ne). Znači, skroz smo kontradiktorna bića. I treba da nas pobijem sve 13 aprila 2029 godine.

Annihilation- pustam film pocinje, netflix, o jebiga, al ajd, zenska izubijana ispituje je izdrkani japanac, hmm gledljivo, flesbek ona drzi predavanje ucionica vestacki napunjena decom raznih rasa i naravno muslimanka sa maramom i ona kao slusa predavanje, iza nje jos jedan muslidza blurovan.
Gasim plejer, brisem i jebem majku onome ko je snimio.

E, tako se gleda film-odlazak na imdb, ocena 1.

no country for old men
meni jedna od najboljih adaptacija i film ikad

jesi našao jedan od najjebačkijih filmova