Prijava

ja ne bih čitao predlog totali irelevanta on bar piše o FILMOVIMA na temi o FILMOVIMA.

Jem govna ne bih ni ja, treba da ga iskoriste kao jedan vid torture u gvantanamu

Nego Top Gan novi, kakavje?

Nesam gledao ali kazu da je najbolji sequel u zadnje vrijeme, a i ocjena mu je 8.6 na 260k reviewa što je izuzetno dobro

Stavio sam na watchlist ali imam još masu starih filmova na watchlisti tako da će sačekati malo

pitajte totli irelevnta za njegovo mišljenje.

Pocinjem da mislim da je Ajvar naš najbolji film zadnjih 10 godina. Fotografija, kadrovi, montaža- to je sve vrlo prosečno.

Sergej glumi s pola kurca i opet je dramatično bolji od ovih next gen debilčića.

Ninkovićka standardno.

Znači ni za šta u tom filmu ne možeš da se uhvatiš da je wow, ni tehnički ni pripovedački, a opet, sve kad se sabere, proizvod koji dobijaš je vrhunski

Ničije dete, i Otac. Slični su suštinski, fokus na jednog lika, nešto malo sporednih (koliko je neophodno), perfektna gluma, škrta ali sasvim prikladna scenografija, solidna fotografija i ostalo.

E da jedno pitanje - gledao neko od vas Led? Fotografija i kadrovi znam da su vrhunski, čuo sam da je solidan, no nikako da odvojim vreme za njega. https://www.youtube.com/watch?v=SfnnU0PxLC0&ab_channel=filmled

Druze ti si se toliko raspojasao te pogibija poljaka, te pisanje romana, te golišavi fotosešni.. kratak je ovaj život za tvoju radoznalost i ambicije

Melk veruje u reinkarnaciju.

Moram priznati da sam oduševljen IMDB aplikacijom (iako je koristim poodavno). Previše filtera i načina sortiranja posebno ako imaš puno filmova na watchlisti doosta olakšavajuća opcija pri odabiru.

Jedino sto mi se ne svidja što iz same aplikacije ne možeš da searchas neke top liste drugih ljudi ili generalno neke top liste nego moras kucati na google pa preko njega otvarati ali sve u svemu, odlicna aplikacija

Le Parfum de Mathilde filmcina

Ne smijem da kliknem, vimeo + šalje mesni, nsfw neki opasni

Param Parchard
E da jedno pitanje - gledao neko od vas Led? Fotografija i kadrovi znam da su vrhunski, čuo sam da je solidan, no nikako da odvojim vreme za njega.

Writer: Rados Bajic

Мислим да се прескакање подразумева, ал' Отац и генерално филмови од Срдана Голубовића (добро, има их 4) су одлични за наше услове, а и генерално добри.... Успео је Вука Костића у Апсолутних 100 да учини сварљивим....