Prijava

Ajron men mi je recimo bolji kad je u filmovima sa drugim likovima, mada je RDJ bukvalno Toni Stark, ali njegovi solo filmovi su mi meh nekako.

Dzulijet dajs vas louded from d start end aj bet end ju eksploded intu maj hart Mister No napusis se kurca

S kim igrate ligu konferencija?
Težak protivnik, ali idemo da se nadigravamo.

Šabac is a shithole koju su osnovali Turci.

Melkor, meni je pomalo detinjasto to pesimisticko razmisljanje i postojanje, misleci da si samo ti svestan sranja koja se dogadjaju oko tebe, provodis zivot u cudjenju kako su svi glupi a samo ti vidis kako treba i kad bi svi videli svet tvojim ocima on bi bio bolje mesto.

Ljudi provedu zivot tako, ubedjujuci se da su pametniji od drugih na taj nacin, slusajuci muziku koju ne vole, pateci jedu neukusnu hranu, provode zivot pored pogresnih osoba ili nikog, samo da dokazu kako su oni ustvari zato posebni i pametniji, i da ce se neko secati njihove zrtve.

Ti ljudi su samo ostali tinejdzeri, nemoj biti tinejdzer.

Celte. moze da bude prica za Svajcariju uskoro, kakve su stvari za boraviste, dozvole i to... Ziveo bih malo tamo ako se ispostave stvari oko registrovanja firme dobrim

Vazi, posalji na pvt sta te zanima, pa ako znam reci cu ti ili ako nista da te uputim gde da nadjes info

Situacija

1 : dete odrasta u kući gde iz zidova bukv. visi 5 utičnica.

- realista - popravite ovo, dete bi mogla da udari struja.
- pesimista - popravite ovo, dete će ubiti struja.
- optimista - ma jok, sve je to ok.

2 : dete se navuklo na dop.

- realista - vodi ga na lečenje, mogao bi da propadne i napravi kojekakva sranja
- pesimista - vodi ga na lečenje, završićr u zatvoru, ubiti nekoga možda čak, overiti...
- optimista - ma mladost ludost, nije to baš sve tako, nije moj Mića takav...

3 : dete se navuklo na rulet.

- realista - sine potraži pomoć
- pesimista - alo majmune sve ćeš prokockati
- optimista - ovaj put dobijam, sve na crno, mora doći, mora.

4 : ženiš se.

- realista - možda neće biti med i mleko...
- pesimista - ostaviće ga kurvetina, znam je
- optimista - ženi se sa najboljim namerama.

Šta sam hteo da kažem

- nema uvek razloga za optimizam
- optimizam, ako se ne temelji na zdravoj računici, može da te uvali u debela sranja
- pesimizam je često najrealnije osećanje, ako stvari sagledaš hladne glave. Može te poštedeti raznoraznih nevolja. '36. kada su ozbiljna sranja već krenula da se dogadjaju, neki Jevreji su pobegli za Kanadu, dok su drugi bili optimisti i ostali. Kada je krenuo pravi pravcati rat, verovali su da će se završiti za par meseci. Zatim, kada su ih proterali u geto, verovali su da će na tome i ostati. Kada su se medjutim zatekli kako utovaraju leševe sunarodnika u peći Birkenaua, verovali su da će, ako budu poslušni, Nemci poštedeti njihove porodice jer su tako obećali. Nada i optimizam su divne stvari, ali postoje trenuci kada bi oni koji su ih propagirali i ispali budale, morali završiti u zatvoru i na giljotini. U tome leži nevolja, jer niko ne odgovara za slepi i budalasti optimizam.

Ti si najgluplji covek na sajtu 1/1

Glup kao Melk, uvodim ovo u uporabu

Nešto me zanima - je l postojao, kroz istoriju, ijedan prorok optimista?

Stvarno bre melkor, ladno mesas optimizam sa generalnom nepaznjom i aljkavoscu.

Ako ceo zivot provedes zgrcenog dupeta da ti neko radi o glavi, garantujem ti da ces prvo da promasis priliku kad stvarno treba da reagujes i da bezis ili nesto popravis ili to sto pricas kao svi su glupi i bez briga a ti… ti si drugaciji

kamenofil
Muhamed.

Da, bio je optimista da će Ajša da mu da pičke odma kad je oženio kad je imala 6 godina, a ona mu dala tek kad napunila 9.

Milutin dingospow čekao da mu žena napuni 8.

e pa šmokljo, on je na kraju i dobio, za razliku od nekih.

Radije bih pročitao predlog totali irelevanta on bar piše o FILMOVIMA na temi o FILMOVIMA