Prijava

Aplauzov Ovejšn, zastupnik za domaće tržište STR "Pljesak" lol

Solidan skeč, malo sam se razočarao kad sam video da nije Seltikov. :(

Лашате ми кантаре, кон ла китара ин мано, хахаха

E jel može neko da iskopa video gde Vajta svira tu rstva na akustari i peva onim svojim Vajta glasom, pa da mogu dumrem.

Imao sam ja sačuvan taj video ali si ti onda napisao rstva i ode mast u propast xd

Pazi kad sam predosetio da će neko da se najedi zbog rstva :-D
Ne priliči mojim godinama lol

Imam trenutno na zajam Kramera koji je nekada bio Džindžerovljev, na njemu je (navodno) snimljen "Zbogom Srbijo" album.
Tako barem kaže moj drug Ljuba, a za njegovu kevu znam provereno da je znala Vidoju.
Ako je istina, trenutno posedujem deo naše rok istorije :)

Evo ga:

http://i67.tinypic.com/ht5hjd.jpg

mogu mislit kolko to smrdi na duvan i rakiju

I ljubina keva nosi sa sobom deo nase rok istorije

To je najveći album svih vremena, na njemu je učestvovao i, pazite sad, jebeni kristijan golubović, haha, čuvaj to, vredeće bogatstvo za koju godinu

Tužna je priča prijatelji moji oko razloga zašto je ta gitara kod mene.
Ljuba je propo i svako malo ode i založi tu gitaru da bi imao za gudrovinu. Nekada je imao gomilu gitara i raznih drugih instrumenata, ali sve je to otišlo. Ovi zelenaši kod kojih je obično ostavi sve prodaju ako ne vrati pare što pozajmi u roku od 3 meseca sa - pazi sad - 80% kamate!
Tako da sam mu rekao evo ti brate $100, kada mi vratiš $100 dobijaš je nazad. Pošteno Djindjić Demokratska. Samo što imam neki utisak da će istog momenta kada mi vrati stoti dolar opet da mu zatreba 100 dolary.

Aleksandarkg - jeste, Kiki je bio na tom albumu, pesma Kamenko i Kremenko. Imao je on i par drugih izleta u muzičko stvaralaštvo. Multimedijski umetnik, domen slikarstva je bio preuzak za njega :)

Maj nejm iz Pero
I ljubina keva nosi sa sobom deo nase rok istorije

Ljubina keva jeste deo naše rok istorije. Sećam se kad je donela tu gitaru ovde, pre 5-6 godina. Ženi je puklo srce kada je videla u šta joj se sin pretvorio i vratila se nazad za mesec dana iako je planirala da ostane 6 meseci.

mogu mislit kolko to smrdi na duvan i rakiju

Na duvan smrdi od 5 godina u Ljubinoj jazbini. I da kristal met ima miris, vonjalo bi na to.

Apdejt za radove na onoj drugoj gitari - 90% gotovo, malo nas je zezala elektrika, nismo provalili da je most deo uzemljenja pa smo se ubili tražeći zašto krči, sada sve radi, samo nut treba da se podesi - debela E bazuje na prvom fretu, prekidač da se okrene jer stoji na 90% u odnosu na ono kako bi trebalo jer nismo dovoljno izvukli žice za struju i menjanje tona nije dobro spojeno... ili smo sjebali kapacitore od previše lemljenja, pa ću morati da pazarim nove.
Magneti jebu, sada idem da uzmem pojačalo od ortaka pa da mu ga dam malo po r-dž-dž-dž, samo sam svirao klin na razglasu za klavijature do sada :)

Pitaj jesu li u ovoj gitari magneti Gorana iz Zemuna :D

baš je štrokava, ovo ne bih pipao bez hirurških rukavica

Dobro je sto je ta gitara dosla u ruke nekoga ko ume da ceni ono sto ona predstavlja...

otkud znaš da ceni, možda mu se jebe što su ovim kremerom snimili prvi album, posao mu je da je očisti i to je to

smrt kolekcionarima i smrt pridavanju značaja materijalnim stvarima

mislim da se i džindžerov maršal jcm800 ili jtm45, koji li je već, sa snimanja tog albuma, kreće zadnjih par godina po oglasima, pa ko voli da glumi kolekcionara, ima priliku da pazari

smrt kolekcionarima i smrt pridavanju značaja materijalnim stvarima

+1

LM, gotova je:

http://i64.tinypic.com/5e776s.jpg

http://i66.tinypic.com/4u8ehk.jpg