Prijava

Mislim, kažem da je def iz Am jer sam proverio i na klaviru i na štimeru za gitaru.

Vjerujem da je iz Am, zato i kazem da mi nije jasno, misterija je neka u pitanju...

Ovo E i most me jebali. Hvala obojici na pomoći.

Šta znači A B C D na oznakama gitare na kraju?
C je cutaway jedino to znam

Zavisi koja je gitara, tacnije ko je proizvodjac. Razliciti proizvodjaci koriste razlicite oznake. Koja je dzitra?

Takamine GD30CE - B
Naručio sam je onlajn, treba uskoro da stigne

Crna, jeste, hah da ne znači to možda black?

Bukvalno mi je sada stigla, kurir je doneo.
Prvi utisak zadovoljan, videćemo kad se razradi

Japanske gitare su sasvim dobre. Jbg japanski Ibanez je na vecoj ceni od made in USA. Frikovi su ti Japanci. Udar na cast porodice je ako sjebe nesto. :D

Sto si dao tolike pare, ako pocinjes tek?

Imam jedno čudno pitanje, pošto mi je ovo prva gitara sa ozvučenjem. Da li to ozvučenje na neki način menja zvuk gitare, cela ta elektronika generalno ukoliko je ne upalim? Ako sviram bez ozvučenja, čuje li se isto kao ista ta gitara koja uopšte nema to ugrađeno?

Tri godine sviram, gde sam rekao da počinjem?

Paa trebalo bi da je isto dok jr na off
A kad upalis, valjda zavisi od kvaliteta mikrofona sto upija zvuk, ili magneta, jel

Ozvucenje, elektronika, ne utice na zvuk gitare kada je off. Narocito kod akusticnih gitara dizajniranih da imaju built-in ozvucenje. Sama elektronika ima kuciste koje je amortizovano da ne smeta rezonanci drveta. Bar kvalitetne gitare kakva je tvoja. Kumara moj ima studio i kao deo opreme u studiju akusticnog Gibsona sa ozvucenjem. Pa po zelji klijenta ili kaci gitaru direktno na mix ili na klasicnu varijantu mikrofon, pa na mix. Sta ko voli, neko oce cist zvuk, neko hoce da upada i okolni sum jer "zvuci prirodnije matoorii". Zvuk je u principu isti.

treba mi neko jeftino napajanje za pedale da mogu da povezem u chain 2 a da ne bruji kao da imam trafo

ako krenule da bruje pedale verovatno ti treba nova elektricna bicikla

daj malo vise informacija. kad stavis jedno na jedan ispravljac, ne zuji, kad stavis 2 na isti ispravljac onda zuje oba?

ako je tako treba ti samo dobro jace napajanje, bilo koje.