Prijava

otsviraj nesto pa okaci ovde, cisto da vidimo jel to zujanje kvari ili popravlja sviranje.

ma nemam sad pedale nego sam imao 2 ranije i zujale su bas zbog napajanja kad sam ih vezao u daisy, do napajanja je 100%, i nije do jacine nego do toga sto nije namenjeno napajanje koje ja imam za to pa sam htel pitati za neko jeftino dobro napajanje
nije do pedala jer pojedinacno ne proizvode nikakvo zujanje, a kad ih ukljucim cuje se bas jako i neprijatno

pa napajanje krene da unosi oscilacije kad zakacis 2
probaj sa 2 napajanja cisto da vidis, mozda bude bolje, al onda ce se pojave druge zajebancije da zuji.
resenje je jace napajanje.

aj sviraj nesto jbt, da znamo da ne trolujes

brate nisam jos uzeo pedalu ali sam imao jednu koju sam vratio jer mi se sama pedala nije svidela, sad imam samo reverb digitalni i jedno napajanje za njega koje ne zuji, ali sam ranije povezivao dve jesi mutav citas li sta pisem

i sad hocu da kupim overdrajv/dist pedalu a znam da ce zujati ako pokusam obe da povezem pa gledam napajanje da li neko ima da preporuci

дали гитаристи јебу хвала.

jok, samo pevaci i poneki basista

jbt trazim samo da li neko ima iskustva s jednim napajanjem na vise pedala ti mi tu nesto filozofiras stvarno cu ti u bazel tamo doci da te nalupam

mrs bre, pomazemo ti ovde ti nas nalupavas. uzni najjeftiniji ispravljac, sa nadom da ti crkne ta pedala

dabogda tebi crklo sve sto imas na struju, toliko!

https://vocaroo.com/khD7U1Uu2Ar

rekvijem za eruovo napajanje. kratak ko i kabl sto je.

nema mucnijeg posla od stavljanja novih zica na klasicnu gitaru. kao bonus jos jedno nedelju dana treba da prestane da se rastimava

nikad nisam koristio plastične

Pomaže da prestimavas, tj zatežes žice više nego što treba, onda se one istegnu pa nastimujes lepo

ma znam, nego nije kao sa elektricnom ili bilo kojom, nego vezujes 50 cvora na 20 strana, strune debele i onda dok sve to ne legne na mesto treba tona vremena.

tipa, od trenutka kad je prvo nastimana, pa do trenutka kad prestane da se rastimava, okrenes 10 kruga gore na onom kurcicu, na pojedinim zicama. G ustvari. ona je kreten.

celt ja kad sam klasicnu imao pomagalo je da prilikom zavrtanja povlacim ka gore od praga zice da bih sprecio to rastimavanje kasnije

Vjerovatno nema niko da odgovori jos ovde, ali ima li neko slucajno iskustva sa kupovinom predpojacala, audio interfejsa itd, kao i koristenjem AmpliTube programa?