Prijava

Хахахахахахаха.... или "нисам том васпитачицом, овом њеном сестром близнакињом сам..." :)))

Ja bih došao. Kao računovođa. Dvogled u ruke i brojim pocepane glave sa neke terase.

Pa pogledajte kako to ide na Zapadu!Svakim danom dobijamo više prava.Tamo se bore za istopolni brak a ovamo za goli život.Kroz nekoliko decenija sve če to biti normalno a homofobi ce da se zacrvene kad vide kako su bili zaostalog i bolesnog mišljenja.
Ljudi ne mrzite čoveka zbog onoga s čime je rođen.U srednjem veku su palili ljude na lomači samo zato jer su rođeni sa crvenom bojom kose!Budite iznad toga,biti drugačiji je ok!Nema potrebe da ih se plašite,neće vas ujesti,kao što M.L.King reče Live and let others live!

Pa nek se odluče da l' su isti kao ostali, ili drugačiji. Malo su kontradiktorni.

Ako su drugačiji, nek se pomire sa tim da ih tako i posmatraju.

Poenta je da su drugačiji uvijek bili diskriminisani u društvu...tzv zenofobija-strah od nepoznatog.E pa kada nas upoznate shvatite ustvari da nema razloga za "strah" => mržnju.
Nismo ni mi doleteli sa Jupitera u ovo društvo,možda je to tvoj najbolji drug,sestra,poznanik...Peace

Radi mene neka se se geji i pederise ko god 'oce, svako svoj posa', ali samo ja to da ne gledam... Danas sam bas vidio na MTV-u neku emisiju i pocese dva lika da se ljube, odmah me nekakva nervoza u'vatila...
Inace imam druga koji je gej ili glumi, nemam pojma, niti me zanima, uvijek kazem za njega da je super momak, sto i jeste, sa njim je sve OK sto se tice odnosa, e sad ne znam kako bih reagovao da mi neki drug kaze da je gej, mada mislim da bih se pomirio sa tim i da to nista ne bi promijenilo...

ја сам лезбејка...

dobih ja 5 iz fizike

Геј је зло ! Јер нисмо створени од Рода да би онда нашу блаословену похоту бацали на истополне односе већ смо створени да рађамо децу у славу Рода !
Све је то кривица Цркве ! Смрт Цркви слобода словенству !

подржавам Лорда Тришу..:).

Тачно, јеботе. Религија и дукатлијаштво су уско повезани. Ко не верује, ево доказа:

http://img532.imageshack.us/img532/811/petaripavle.jpg

Mislim da je ovo samo de si b'ate Pavle cmok. :)

А спојени ореоли у облику срдашца?
Aaaaaaaaw... Слатко!

celivanje. totalno gej.
a ko više ište dukata od popova?

Hahahaha vidi stvarno!

Ja se slazem sa vecinom da je gej parada glupost,ali isto tako mislim da je zabranjivanje iste,vrlo opasno.U pitanju je zastita prava,koja nema veze ni sa pederima,niti sa skaradnoscu ....Sustina je da ako nekone ukinemo zakonom garantovano pravo,da li je moguce predvideti sta ce ta praksa u buducnosti doneti?Da se razumemo,ni meni nije interesantno da gledam kako se istopolni ,nakaradni muskarci setaju gradom i drze za ruke,bas kao i odvratne,debele i brkate lezbejke,ali nijednog trenutka ne smemo da zaboravimo da su i oni gradjani nase zemlje i da na to imaju pravo!Ukidanjem tog prava,sledeci korak bi mogao biti zabrana sindikatima da organizuju protestne setnje ili nesto slicno...

samo jedno: mnogo se siri.... -ostavite nesto i nama!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
држ га колега xD xD

нек раде гејеви шта хоће, ја сам за то да им се дају сва права, чак и брак, али наравно не под тим именом...може то да се зове "животна заједница" или тако нешто...читао сам у пар закона европских земаља да су тако то дефинисали...

И само једна ствар, докле ће бре ове ЛГТБ или како се већ зову, организације, да престану да лажу народ да је геј парада била ЗАБРАЊЕНА!!!!... Није била забрањена, МУП им је лепо рекао: "Не можемо да вам гарантујемо на Тргу безбедност, оћете неку другу локацију", одговор је био : "НЕЋЕМО!!!"...

Из тога се извлаче две ствари: прва, није парада забрањена, него су гејеви одустали од ње; друго, циљ параде није била борба за људска права и окупљање, него промовисање и наметање мишљења остатку народа, да су у питању били борба за људска права и само окупљање то су могли да ураде у било ком делу града.

Још једна ствар, ја познајем пар гејева, што из приче што из виђења, и ево пар ствари:
1) сви су школовани, један је ишао код мене у средњу (Значи имају право на образовање)
2) сви имају здравствене књижице (значи имају право на лечење)
3) неки од њих су сада запослени (значи имају право на рад)
4) а и виђао сам пар ликова по Кнезу како се крљају (значи имају слободу кретања и јавног приказивања онога што су)

КОја бре то права они немају??? Имају иста права као и ми! Тако да сам против геј параде само зато што лажу да је то борба за људска права, а није...

Gej je OK,ali parada NE.