Prijava

Ради се о аутору Бушиду који је трајно банован. Не умањујем његова недела, нити занемарујем његове жртве, али је ипак доприносио сајту и на друге, позитивне начине. :)

Pravda za Busida! Ako su i drugi trajno banovani korisnici dobili indulgencije, zasto ne bi i siroma' Busido!

Bushido , fin mladic, ne misli zlo i nudi prijateljstvo. To sto subverzivno deluje na omladinu mu ne treba zameriti. Pogresi covek.
Oprostite mi, nisam znao sta cinim. Promenicu se. Radicu marljivo.
Oprostite mi ciko...bicu dobar..
Lepota ce spasiti svet.

Ај' да додам и ја неки укењ. Грешити је људски, праштати божански.

Rec je, naime, o jednom sektasu, alkoholicaru, drogirantu, dollofilu, mizantropu, bekriji, kabadahiji, razvratniku, prljavcu, ali pre svega skolovanom i obrazovanom mladom gospodinu sa plemickim manirima i dzentlmenskim stavom.
Uziva da jede sladoled i gleda filmove sa Tim Rotom.

Rec je o jednoj mladoj dusi, koju ne treba sputavati dok plovi ovim nebom prozirnim.

Hvala.

Joj, suze mi krenuse, ja sam dirnut...ko ima srca 'vakom coveku da ne da sve sto zatrazi?

'vakvog su coveka nasli da blate :)

Glupo je napisati, da odbanujemo Peru, zato što su odbanovani Mika i Laza. Tako sve ubacuješ u isti koš, a to ne valja.
A glupo je neke trajno banovane odbanovati, a neke ne.
Glupo je pa i nekog trajno banovati, uvek taj se mož vrne u nekom drugom obliku.
Jedino ako je neko pozivao na linč nekog drugog.
Mnogo mi je krivo što su nekim banovanim ljudima brisali definicije.
A što se Bushida tiče, mogli bi da vratite tog čoveka, ume taj da bude vukajlijaški kreativan.

Džabe se trudite... Neće ga odbanovati. Onda bi morali da se odbanuju i JTU, Cara i dbqp, kao i ko zna koliko njih još.

Zar JTU nije već odbanovan?

Vidi - jeste! Nije mi jasno koji kurac su onda napisali da je trajno banovan...
Onda moj prethodni post nema smisla. Odbanujte sve koje ste banovali, slobodno.
Kad može JTU, mogu i ostali.

Џемби, у се и у своје кљусе :) И ти се џабе трудиш, па ником ништа.

Ne vidim problem Gambi - ja napisao da je trajno banovan, ja se predomislio, ja ga odbanovao...

Kakve veze ovo ima sa tobom? Sta "slobodno"? Niti sam te pitao za misljenje kada sam ga banovao niti te pitam sada...

Mi hocemo samo Caru Carinu da odbanuju!Jebe nam se za ostale,Skocimis i ja smo o Cari pricali jutros do 5h dok je Skocko cekao da ide da jede skembice.Carin humor je mnogo bolestan i nedostaje sajtu.PRAVDA ZA CARU(tj. pomilovanje,jes' bio bezobrazan,ali oprostite mu)!

Gamby - ti mu dođeš ko Nelson iz Simpsonovih. Kad god se nešto negde desi, bilo to u komentarima, na četu , na forumu, ti si u prvom planu. Nemoj se čuditi posle odkud imaš hejtere. Zbog branjenja tebe, moderatori bi trebalo da traže platu.

Ne smeta meni što je JTU odbanovan. Samo, malo je bezveze što je trajni ban za nekoga stvarno trajan, a za neke nije.

Koga boli kurac da li me je neko direktno pitao? Ako je neka tema otvorena za diskusiju, predvidjeno je da se čuje mišljenje svakog ko želi da učestvuje. Ako vas ne zanima mišljenje članova, raspravljajte o svemu na mod forumu, a ovu i slične teme zaključajte.

Jebiga Korleone, oni što me mrzU su samo ljubomorni :)

Tema nije otvorena za diskusiju, ovo je peticija da se vrati bushido. I ne preteruj, niko nije rekao da NAS ne zanima misljenje CLANOVA. Ja sam samo na tvoje "Odbanujte sve koje ste banovali, slobodno" rekao da me ne zanima TVOJE misljenje o ovome. Ili, kako bi ti to rekao, boli me kurac sta ti mislis.

Мали Прст је стварно сила!

Odbanujte bushida. Lik je samo ponekad na sajtu, gori od njega su ovde po celi dan.

edit: Mislim na sebe, i ne moj da bi neko ovo uzeo kao kritika za sebe. Nikoga nisam spominjao niti imenovao. Bushido bi se pojavio povremeno, bacio mandzu i otišao. To je sve što sam hteo reći.

Koliko znam, peticije za odbanjavanje su do sada sasecane u korenu. Zyclon je u poslednjem postu objasnio ono što ja pokušavam da kažem.
Sad ćemo svi da budemo Mece Dobrići i da oberučke opraštamo ljudima "koji su ovde samo da isprazne svoje frustracije nakupljene negde napolju" (reči Malog Prsta). Nešto je ovde malo kontradiktorno, ili mi se čini...

Okej, neću više, pomisliće neko da ne želim da Bušido bude odbanovan, što nije tačno uopšte.

Evo, ja potpisujem peticiju. Ne da bih bio Meca Dobrić kao neki, već zato što nemam ništa protiv Bušida. Ni protiv JTU-a. Dbqp mi je malo smarač, ali ne smeta mi ni on da se odbanuje (nema veze što me niko nije pitao - rekao sam).