Gutljaj vode mu napuni Bajkal

Leno brat 2011-12-24 01:19:57 +0000

Грмаљ. Стена је одваљена од њега.

Двометраш. Потомак џинова. С једнаком слашћу цепа вепрове ножице, к'о што су ономад радили му преци. Пушта браду јер је мужевно. Може да дели тестостероне. Пије к'о Ирац, на искап, али без педерских сукњи. Кад у кафани лупи шаком о сто, изазове земљотрес дванаест рихтера. Нико му никад није присрао. Ако и јесте данас га нема. Зову га неандерталцем. Личи стварно, ал' се не усуђуј да му кажеш! Постоји прича да су Етиопљани због њега гладни и жедни- баја их опустошио. Кад сврши, може и земљиште да оплоди. Кад прдне, вегетација нестаје. Није му потребан добар пребранац да испусти гротло унутрашњих гасова. У исто време боготац, к'о што је Гилгамеш био Сумерцима својевремено. Такође се верује да је голим рукама прокопао Ламанш. Ненадјебив.

-Торима, заказао сам пеглу с Кенгурашима, опет су нам прозивали крај!
-Је л' им долази Грегорије Руконајебаосиакотеудари?
-Наравно, па пропушта ли он неку пеглу?
-Е, зајеби, одох тетки да однесем лек, овај, заказаћеш кад те довати, гутаљ воде му напуни Бајкал... Луд си у сваком случају!

12
56 : 7
  1. добрааааа +

  2. Конан и по! :) +

  3. uuuuuuuuuuuu odlična defka, OD LI ČNA! +

  4. I meni je ova defka objasnila. Vredi čitati +++

  5. Moj bivsi, Pera :D ahahahahahahaah

  6. Красно, живописно и креативно!

    Браво! +++

  7. Фала, фала људови!

  8. Odlična Leno brate ++

  9. Хвала Соче! :)

  10. Одлична рођо, одлична!!! +++

  11. Фалац лепи рођане:)

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.