
Oni su različiti, ne poklapa im se ni smer, ni pravac, neretko ni intenzitet, pa opet oni nekako funkcionišu zajedno i čak, ne samo da funkcionišu, već jedno bez drugog, to ne bi bilo to, oni su zavisni jedno od drugog.
''Brate, sve nešto gledam Luksa i Miru i nije mi jasno, oni su od druge srednje zajedno, jebote sad će slaviti petogodišnjicu, a totalno su različiti, ona devojka fina, studira, a on sirovina teška, neandertalac klasičan, kako je to moguće!?''
''Ma zašto ne, ljubav je to...''
''Daj, molim te, kakva ljubav, oni nemaju ni jednu dodirnu tačku!''
''O da, imaju, oni su k'o apscisa i ordinata, oni se vole, to je njihova dodirna tačka...''
''Ajde ne seri, Dekarte!!!''
Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).
Skodin blog · 04. Septembar 2010.
X i Y osa za one sa jeftinijim ulaznicama. ako se ne varam... +++
Dobra, dobra +
Tako je paninaro ;) Hvala ljudi :)
I ime objasnilo, rispekt za poklonika FM-a :)
Ipak je FM najjači izum u istoriji posle točka :)
Sjajna defka. Plus.
Hvala :)
Lepo zapažanje +
Где ме убоде у математику и романтику, две осетљиве тачке? :Д
Кад дођем са компа лупам омиљену.