![](/assets/vukajlija-8a1b5c1cfaa37915a8b4d51bf02b92cb0e9e1dd235e6e15aa94e201901a8c758.png)
Izreka koja se koristi da preko lokacije poljupca objasni da treba uzeti ono što ti se pruža u skladu sa "bolje vrabac u ruci nego golub na grani".
-Znaš malu Miru?
-Znam, ona što se pre ložila na tebe...
-E, startovao sam je pre neki dan ali ona ni da čuje...
-E kasno sad, kad nećeš da ljubiš popa u ruku onda ćeš popadiju u dupe.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Ako ne platiš na mostu, na ćupriji sami uzmu. Vidiš da može bolje od neslane šale.
Danas popadije traže da ih celivaš u ruku...Luda vremena...
Moj ortak kaže: "Bolje kurac u ruci nego u dupetu", meni je to realnija verzija...
Strajo, ostajes moj omiljeni autor zauvek! A moj pokojni deka je koristio slicno, samo je popadiji pominjao petu, al je stroka ista!
Hvala.
Crkva...