
Потребно је пар вештина за овакав подухват.
1. Добар капацитет плућа
2. Прецизан нишан
3. Левитација
4. Координација покрета
5. Срећне мисли
1. Удахнеш, уђеш, изађеш, издахнеш. Обрнуто сразмерно брзини кењања.
2. Да би се избегао Kusur iz WC-a ефекат.
3. Јебига, ако ниси нинџа, има да трпиш!
4. Потребно за пуштање воде. Поступак: Ухватиш канап, удаљиш се што је даље могуће, и бежиш од цунамија. Напомена: Није неопходно у случају пољског wc-а.
5. "После овога ћу да запалим пљугу и мислим о лепоти живота."
И таман кад си помислио да је готово, схватиш да си последњу марамицу употребио да обришеш нос, псујеш као магарац, губиш кисеоник, удишеш контаминирану гасовиту материју карактеристичну за јавне wc-ове, врти ти се у глави, док претураш по торби, губиш унутрашњи мир, и равнотежу, падаш уназад, задржаваш се дупетом за цев од водокотлића, вадиш лист из Алгебре 2, спадају ти фармерке и бућкају се у зеленој бари на поду, бришеш дупе са 326. задатком из матрица који ниси урадио, а који проверено пада на испиту, полусвестан излазиш напоље, псујеш Баба-Сери мајку, бабу, деду, супермена, и слатко од шљива, у паклици више нема цигара, а немаш ни упаљач, дрпио ти га је неки клошар на аутобуској. Схваташ да ти фали 12 динара за најјефтиније цигаре. Неки деда пљује у канту и развлаче му се бале. Какав loš dan .
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Jako dobro, svaka čast :)))
I meni se sviđa +
Тај стил... Умро сам од смеха... А морао сам да се улогујем само да бих оставио комент. А и плус наравно... :))
lajem ko retardirano kuce :))
бзбз ззбз
To kralju jebo si mu kevu :D
jebla, jebla sinak :D
Koji trip jbt!! +cina ko kuca! I omiljeno, naravno...
+ zbog Algebre 2 i zadatka iz matrica :D
sreca te sam se raskantala s tim :)
koji crnjak