
To je ona rakija koju je ćale sipao u plastičnu ambalažu od kisele vode, u nedostatku staklenih flaša. Jednom sam se tako i zajebao..
Vraćam se u četiri ujutro iz grada mrtav pijan, ulazim u dnevnu i obraduje me flaša knjaza na stolu - taman da malo dodjem sebi. Radost je trajala dok nisam potegao iz sve snage..
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
pa zar nije radost tek trebala nastati :-))))))?
Posle toga je nastalo pegliranje u kupatilu, posto sam i onako preterao :]
ма то је још и добро, јел си некад натегао онај сируп што се разређује, е то је мука :) +
Moj drugar popio sa devojkom celu flasu soka od zove jednom kad su se naduvali, pitao sutra kevu zasto ga je tako gustog napravila xD
Ja sam kao klinja nategao Coca Cola vino:)
Burazer i ja za malo da nategnemo deterdzent za sudove koji je baba sipala u sprajt :]
Ja sam jednom potegao orovaču.Crne je boje i nalazila je se u flaši od Pepsija.Koji je to posle osećaj bio...
Vrh! Za novu godinu sad poneh od kuće flašicu ouza ali u onoj KM pola litra, a zatvarač od koka kole( grota mi bilo da zagubim flašu od ouza) . Tri u 1 :)+
hahahahha + moj drug se ovako zajebao na ekonomijadi :D