Komentator PES-a

azza 2011-05-21 22:20:19 +0000

Ortak koji ne igra trenutno, pa ima potrebu da nas podseti na svoje prisustvo. U većini slučajeva prilično dosadno, a kad gubimo veoma iritantno.

Iiii kakva šansa ali samo stativa. Po treći put na ovom meču stativa za Arsenal, ali bar su izborili korner. Da vidimo šta će biti... iiii...ponovo stativa!! Au kakva prilika, ali neiskustvo mladog Arsenala.
Brate umukni više razbiću ti glavu ovim dzojstikom!

2
39 : 4

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.