Ma mogao si sebi centrirati i dati gol glavom.

riffraff 2011-05-16 14:43:18 +0000

Rečenica kojom dajemo do znanja dosadnom dedi da je dosta njegovih priča kako je on ko klinac trebao preći u Zvezdu/Partizan, al' je sjebao koljeno/glavu/nogu pa nije mogao.

-Sine ja kad sam igrao niko mi u selu nije bio ravan, driblao sam sve ko panjeve oko kolibe. Čak sam i u Partizan trebao preći, al' padnem sa traktora i slomim nogu.
-Ma joj deda, mogao si sam sebi centrirati i dati gol glavom
-Šta reče sinko ?
-Ma ništa, aj da ti donesem drva, dosta toga.

4
50 : 13
  1. To ima u mom primeru ovde: http://vukajlija.com/ja-je-jebem-a-ona-mi-pusi/287430
    Ali ni ovo ti nije loše... +

  2. Ставрно, ове нисам видио.
    Деда ми је требао у Партизан, а за овај фазом ми је професор пирчао.

  3. Даје гол маказицама главом с давјеспет метара. +

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.